Ošetrovateľ/ka ošípaných (Jesenské)

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Farma Jesenské, časť Domafala, okres Rimavská Sobota
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
480 EUR/mesiac, po skúšob. dobe vyplácame výkonnostný mesačný bonus 0-130EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zverený úsek ošípaných na reprodukcii alebo v pôrodnej sekcii (kŕmenie, čistenie, selekcia, preháňanie, nakládky, pomoc pri pôrodoch, a pod.).

• Náročná a zodpovedná práca na modernej farme
• Možnosť dlhodobého pracovného pomeru v stabilnej spoločnosti
• Práci zodpovedajúcu nástupnú základnú mzdu 480EUR/btto/mesiac
• Mesačné odmeny podľa výkonnosti (0-130EUR/mesačne)
• Stravné lístky
• Vianočné darčekové kupóny (60EUR), príspevok na letnú dovolenku (60EUR), vianočná párty, letná párty, bezplatný pitný režim na pracovisku, zamestnanecký časopis, zvýhodnený nákup ošípanej, odmeny za odpracované roky a životné jubileá, atď.

V prípade záujmu o prácu sa dostavte osobne na farmu Pigagro v Jesenskom, každý pracovný deň od 7:30 do 8:00 hod. Vedúci farmy - Eryk Sadowski (tel.: 0908 676 742).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Fyzická zdatnosť
• Dobrý zdravotný stav
• Spoľahlivosť a osobná zodpovednosť
• Ochota v prípade potreby pracovať cez víkendy a nadčas (možnosť dochádzať do práce)
• Predchádzajúce skúsenosti s prácou na farme sú výhodou

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1192943  Dátum zverejnenia: 2.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 480 EUR/mesiac, po skúšob. dobe vyplácame výkonnostný mesačný bonus 0-130EUR