Asistent/tka predaja

pietro filipi SLOVAK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.02.2017
Ponúkaný plat (brutto)
platové podmienky pri vstupnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne v Bratislave hľadáme kolegu na pozíciu asistent/tka predaja .

Pokiaľ chcete profesne i osobne rásť, ste ochotný(á) začať svoju kariéru u nás na pozícii asistenta predaja , baví vás komunikovať s ľuďmi, ste oboznámený(á) s módnymi trendami, orientujete sa v materiáloch i strihoch, nie je Vám cudzí styling oblečenia, ste otvorený(á), kreatívny(a) a náročný(á) k sebe i ostatným, potom ste pre nás ten/ta pravý(á)!!! Predaj nie je len podávanie a doplňovanie tovaru, naši zákazníci očakávajú nadštandardný a profesionálny servis a samozrejme znalosť produktu.
Po predchádzajúcich skúsenostiach vieme, že potrebujeme človeka odolného proti stresu, časovo flexibilného, pre ktorého bude práca prioritou.

- zaujímavú a kreatívnu prácu v atraktívnom prostredí, dobré finančné ohodnotenie odpovedajúce atraktivite lokality a osobnej úspešnosti a celkových dosiahnutých výsledkov
- školenie v oblasti techník predaja, merchandisingu a stylingu
- zamestnanecké výhody
- obsiahle produktové školenia

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite, prosím, svoje CV a motivačný list .
Odpovedať budeme iba tým, ktorí profilovo odpovedajú našim požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Požadujeme:

-reprezentatívny vzhľad a príjemné vystupovanie!!!
-cit pre značku
-koncentrácia na klienta a na výsledok
-časovú flexibilitu ( práca i cez víkendy)
-ochotu učiť sa
-spoľahlivosť

spoločnosť predávajúca dámsku a pánsku módu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sartorisova 8
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Škerdová
E-mail: poslať životopis
ID: 1395512   Dátum zverejnenia: 19.1.2017