Vodič nakladného auta nad 3,5tony

PIESOK-SK s.r.o.

Miesto práce
Tureň, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
možný po dohode ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
podľa odpracovaných hodín + Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rozvoz štrku,piesku,kameniva a iných stavebných výrobkov v SC , BA ,TT , DS . Požadujeme výbornú znalosť slovenského a čiastočnú maďarského jazyka. používanie registračnej pokladne a platobného terminálu. Príjemné vystupovanie , slušnosť a úprimnosť voči zákaznikovi.Trvalý pracovný pomer. Pracovný čas: pondelok-piatok, cca. od 7:00 do 16:00 , za príplatok v sobotu.

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- stravné lístky
- príplatok za prácu v noci
- príplatok za prácu v sobotu
- možnosť pracovať nadčas
- mobilný telefón

Hladáme vodiča na nákladné autá nad 3,5t do 12t pre západné Slovensko.
- VP sk. C - podmienkou
- nutnosť vlastniť doklad o psychologickej spôsobilosti vodiča, kvalifikačnú a tachografovú kartu vodiča
- flexibilita, zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vodič , stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

5

Ak hľadáte stabilnú prácu a dlhodobé zamestnanie , máte kladný vzťah k nákladným autám, baví Vás preprava tovaru z miesta X do miesta Y , ste zodpovedný, záleží Vám na svojom dobrom mene, viete počas prepravy zabezpečiť nepoškodenie tovaru, ste priateľskej povahy a máte rád ľudí, potom nás môžete kontaktovať. Radi Vás pozveme na pohovor.
Požiadavky:
- čistý register trestov
- kvalifikačná karta vodiča (pomôžeme s vybavením)
- karta vodiča (pomôžeme s vybavením)
- psychologická spôsobilosť
- zdravotná spôsobilosť
- platné školenie vodiča nad 3,5t
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,

Spoločnosť Piesok-SK, s.r.o- sa venuje spracovaniu a predaju piesku, štrkov a kamenív nielen pre stavebné účely ale aj pre okrasné využitie so širokou ponukou služieb - v oblasti dopravy a vykonávania zemných prác.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2043956  Dátum zverejnenia: 27.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa odpracovaných hodín + Dohodou