Vodič (ka) nákladneho auta 12ton sklápač, Strojník

PIESOK-SK s.r.o.

Tureň okr. Senec, Bratislavský kraj, okres Senec, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 1200 EUR/mesiac, dohodou, podľa odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič nákladného auta rozvoz sklápačom , strojnik na nakládku nakladačom , znalosť skladu , znalosť registračná pokladňa

stravné , telefón atd.

Informácie o výberovom konaní

volne miesta Senec a od Augusta a Blatná na Ostrove
požiadavky :Nefajčiar , zamestnanie je vhodné pre záujemcov z okolia BA, SC,PK
Miesto výkonu práce Senec
Práca Pon-pia. od 7:00 - 16:00 , sobota raz za mesiac + príplatky.
Spoločnosť PIESOK-SK, s.r.o. si vyhradzuje právo odpovedať na iba životopisy, ktoré spĺňajú požadované kritéria.
Kto má chuť pracovať nech si zahlási pohovor u nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo ,výkopové zemné práce , rozvoz štrku

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

strojnícky preukaz - kolesový nakladač, motorový vozík
VP, psychologické testy, karta vodiča , KKV karta ,poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone zamestnania, lekárska spôsobilosť

Spoločnosť Piesok-SK, s.r.o- sa venuje spracovaniu a predaju piesku, štrkov a kamenív nielen pre stavebné účely ale aj pre okrasné využitie so širokou ponukou služieb - v oblasti dopravy a vykonávania zemných prác.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1436758  Dátum zverejnenia: 10.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 1200 EUR/mesiac, dohodou, podľa odpracovaných hodín