Obchodní reprezentant pro lékárny

PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE, s. r. o. - dynamicky se rozvíjející francouzská farmaceutická společnost, významná v oboru dermatologie, hledá pro rozšíření týmu vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍ REPREZENTANT PRO LÉKÁRNY

Region: Bratislava, Západní a Střední Slovensko

Náplň práce:
• prezentace a prodej dermokosmetických značek Klorane, A-Derma a Elancyl v lékárnách
• podpora odprodeje produktů uvedených značek
• reporting a administrativa
• účast na školeních a meetinzích

Požadujeme:
• VŠ vzdělání (i absolvent bez praxe)
• reprezentativní vystupování
• orientace na výsledky a potřeby zákazníka
• výborné komunikační a organizační schopnosti
• vysoké pracovní nasazení
• ŘP sk. B
• francouzský, anglický jazyk - výhodou
• bydliště: Bratislava a okolí
• ochota často cestovat

Nabízíme:
• zázemí mezinárodní farmaceutické společnosti
• motivující ohodnocení Vašeho výkonu
• služební auto, mobilní telefon

V případě zájmu o nabízenou pozici zasílejte svoje CV včetně fotografie.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 2188729  Dátum zverejnenia: 20.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.