Hotelová recepčná/ý v centre Trnavy

Picasso, s.r.o. - Personálna agentúra MAX

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Personálna agentúra MAX obsadzuje pozíciu HOTELOVÁ RECEPČNÁ v centre Trnavy:
-náplň práce: starostlivosť o chod recepcie, administratívna činnosť spojená s chodom recepcie, ubytovanie hostí, komunikácia v cudzom jazyku na dennej báze, práca s PC a internetom
-vyžadujeme: znalosť AJ na komunikatívnej úrovni, pravidelnú dochádzku do práce
-pracovná doba: 12 hodín (denné, nočné zmeny) pracuje sa krátky/ dlhý týždeň
-mzda: dohodou
-práca je v dobe zaúčania na dohodu, neskôr TPP
-nástup ihneď
Pre viac informácií ohľadom pracovného miesta a termínu pracovného pohovoru nás neváhajte kontaktovať.
INFO: 0948130130, [email protected]

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, stačí prezvoniť, my Vám zavoláme. :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Našim zákazníkom prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, vďaka ktorým Vám ušetríme čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vám tak ostane čas na to najdôležitejšie – na rozvoj vašej spoločnosti.

Máme prácu pre všetkých :)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3165557  Dátum zverejnenia: 21.8.2017