Čašník/ servírka v hotelovej reštaurácii- Trnava

Picasso, s.r.o. - Personálna agentúra MAX

Miesto práce
okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Personálna agentúra MAX, obsadzuje voľné pracovné miesta v Trnave:

hľadáme čašníkov/ servírky do hotelovej reštaurácie
-náplň práce: obsluha zákazníkov, práca s kasou
-pracovná doba: 10:00- 22:00 (krátky/ dlhý týždeň)
-mzda: upresnená na osobnom pohovore/ dohodou
-prax na danej pozícii výhodou, vyžadujeme pozitívny vzťah k práci
-nástup ihneď
V prípade záujmu o voľné pracovné miesta, nás neváhajte kontaktovať, stačí prezvoniť, my Vám zavoláme.
INFO: 0948130130, [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Našim zákazníkom prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, vďaka ktorým Vám ušetríme čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vám tak ostane čas na to najdôležitejšie – na rozvoj vašej spoločnosti.

Máme prácu pre všetkých :)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3145055  Dátum zverejnenia: 28.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou