Operátor výroby v elektrotechnickom priemysle, Šaľa Veča

Picasso, s.r.o. - Personálna agentúra MAX

Miesto práce
okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2,50€ - 4€/ hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Personálna agentúra MAX obsadzuje voľné pracovné miesta v Šaľa Veča:
do elektrotechnického priemyslu hľadáme mužov aj ženy na pozíciu operátor výroby
-náplň práce: jednoduchá manuálna práca vo výrobe komponentov do TV
-pracovná doba: 12 hodín (denné, nočné zmeny)
-mzda: 2,50- 4€ / hod. netto
-doprava: Trnovec n Váhom, Vlčany, Diakovce, Nové Zámky, Neded
-nástup: po pohovore
Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Stačí prezvoniť a my Vám zavoláme.

0948 130 130 ,[email protected]

zálohy, ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Našim zákazníkom prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, vďaka ktorým Vám ušetríme čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vám tak ostane čas na to najdôležitejšie – na rozvoj vašej spoločnosti.

Máme prácu pre všetkých :)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3141293  Dátum zverejnenia: 25.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,50€ - 4€/ hod. netto