Operátor výroby - Sládkovičovo

Picasso, s.r.o. - Personálna agentúra MAX

Miesto práce
okres Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Personálna agentúra MAX hľadá operátorov do prevádzky v Sládkovičove :

Ponúkame prácu pre ženy aj mužov. Popis práce. výroba plastov do automobilov Prac. doba. 12 hodín (denná, nočná, voľno ).
Mzda: 3,10€/ hod. netto

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Stačí prezvoniť a my Vám zavoláme.

‎0948 010 010 , [email protected]

dochádzkový bonus, zálohy, ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Našim zákazníkom prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, vďaka ktorým Vám ušetríme čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vám tak ostane čas na to najdôležitejšie – na rozvoj vašej spoločnosti.

Máme prácu pre všetkých :)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3103386  Dátum zverejnenia: 15.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou