Operátor výroby - Šaľa, šurany, dolná streda, Galanta - doprava a ubytovanie zdarma

Picasso, s.r.o. - Personálna agentúra MAX

ŠAĽA, ŠURANY, DOLNÁ STREDA, GALANTA, okres Galanta, okres Nové Zámky, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Mesačná mzda od 450€ - 750 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v elektrotechnickom priemysle
- Obsluhovanie strojov, prístrojov a zariadení.
- Vizuálna kontrola materiálu.
- Montáž súčiastok na plechové výlisky.
- Práca na výrobných stoloch , nejedná sa o výrobnú linku.
- Obsluhovanie a sledovanie chodu jedného alebo viacerých strojov.
- Ponúkané pracovné smeny : 8 alebo 12 hodinové
- Pracovný čas : 06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 06:00
06:00 - 18:00 / 18:00 - 06:00
- Rôzne kombinácie smien

Uchádzači sa môžu registrovať zaslaním životopisu alebo na mobilnom čísle :
0948 010 010

- Poskytujeme ubytovanie ZDARMA
- Dochádzkové odmeny
- Poskytujeme zálohy
- Mesačná mzda od 450€ - 750 €
- Doprava zabezpečená :
( zo smeru Šaľa , Sereď , Dolná Streda, Hlohovec , Nové Zámky, Šurany , Komárno , Trstice, Dunajská Streda , Kolárovo , Močenok, Horná Kráľová ,Hájske, Šintava , Šulekovo , Dolné Zelenice , Siladice , Šúrovce, Dolný Čepeň , Horný Čepeň , Váhovce , Vynohrady nad Váhom, Dvorníky, Bojničky , Zemianske Sady , Pata, Zemianska Olča , Sokolce , Okoč , Veľký Meder , Topoľníky , Nebojsa , Dolné Saliby , Horné Saliby , Vydrany, Vozokany , Jahodná , Tomášikovo , Imeľ, Nesvady , Svodin, Belá , Lubá , Šarkan , Pribeta, Vajanského atď. )

Stačí nás prezvoniť, my Vám zavoláme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- Zodpovednosť
- Manuálna zručnosť
- Dobrá dochádzka
- Chuť pracovať

Našim zákazníkom prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, vďaka ktorým Vám ušetríme čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vám tak ostane čas na to najdôležitejšie – na rozvoj vašej spoločnosti.

Máme prácu pre všetkých :)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2763343  Dátum zverejnenia: 12.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačná mzda od 450€ - 750 €