Hľadáme vodiča VZV - poskytujeme ubytovanie aj zálohy

Picasso, s.r.o. - Personálna agentúra MAX

Piešťany, Galanta, Šurany, Dolná Streda, Voderady, okres Galanta, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
- Mesačná mzda od 450€ - 850 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov VZV pre prácu na prevádzkach v Trebaticiach , Voderadoch , Dolnej Strede , Galante a Šuranoch.

Platové podmienky od 2,7 až 4€ v čistom na hodinu. Pracovné zmeny 8-12 hod.
Poskytujeme aj zálohy aj ubytovanie.

Pre Viac informácií kontaktujte prosím náborové oddelenie na tel. čísle :
0948 130 130

Stačí prezvoniť , zavoláme späť !

- Poskytujeme ubytovanie ZDARMA
- Dochádzkové odmeny
- Poskytujeme zálohy
- V niektorých prevádzkach zabezpečená aj doprava so širokého smeru

Uchádzači sa môžu registrovať zaslaním životopisu alebo na mobilnom čísle :

Stačí nás prezvoniť, my Vám zavoláme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Zodpovednosť
- Manuálna zručnosť
- Dobrá dochádzka
- Chuť pracovať

Našim zákazníkom prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, vďaka ktorým Vám ušetríme čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vám tak ostane čas na to najdôležitejšie – na rozvoj vašej spoločnosti.

Máme prácu pre všetkých :)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2682688  Dátum zverejnenia: 9.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - Mesačná mzda od 450€ - 850 €