Vedúci/a prevádzky v špecializovanom športovom obchode

Piacenza Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 8a, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 500 EUR/mesiacNÁSTUPNÝ BONUS Získajte nástupný bonus vo výške 300€ (50% po skúšobnej dobe, 50% po 6tich mesiacoch)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dancewear sa už vyše 11 rokov podieľa na tanečnej scéne, aktívne prispievame neustálym prinášaním noviniek a trendov. Našimi klientmi nie sú len jednotlivci, ale aj divadlá, školy zamerané na tanec a tanečné súbory.

POPIS POZÍCIE:
Vedúci predajne sa aktívne podieľa na predaji konečnému zákazníkovi, poskytuje odborné poradenstvo a služby zákazníkom, vedie a motivuje tím, pomáha pri výbere brigádničiek. Tiež vykonáva príjem, kontrolu a reklamáciu tovaru a aktívne sa zaoberá zlepšovaním služieb zákazníkom.

Ak chcete s nami rásť, potom ste ideálnym kandidátom.

A prečo s nami pracovať?

Jednoducho preto, že:
• Šport a tanec je pre Vás viac ako len pojem
• Máte radi predaj
• Komunikácia s ľuďmi Vám nerobí problém

ODMENA ZA VÁŠ TIP!
Ak poznáte vo svojom okolí niekoho, pre koho by táto pracovná ponuka mohla byť zaujímavá, odporučte nám ho prostredníctvom mailovej adresy [email protected] ! Váš tip s radosťou odmeníme poukážkou na nákup tovaru v hodnote 100€!

Podmienky získania poukážky:
• S odporúčaným zamestnancom sme neboli v kontakte počas posledného pol roka.
• Odporúčaný zamestnanec bude u nás pracovať aj po 3-mesačnej skúšobnej dobe.

- nástupný bonus 300 EUR
- zamestnanecké zľavy
- zaujímavá práca v centre BA
- stravné lístky v hodnote 6 EUR
- garantujeme zvýšenie mzdy po roku
- variabilnú zložku mzdy – percentá z obratu a preplácané nadčasy
- príplatok za odpracované roky v našej spoločnosti
- zaškolenie na prácu s ekonomickým softvérom Pohoda

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem u nás pracovať.
Kontaktovať však budeme iba nami vybraných uchádzačov, ktorí budú najlepšie spĺňať zadané kritéria.

Životopisy prosím posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívnu, milú a šikovnú kolegyňu(kolegu), so zmyslom pre zodpovednosť a s chuťou pracovať.

Pracovná doba:
Pon-pia: 11:00-18:00
Sob: 9:00-13:00

Ohľadom prace počas soboty je možná dohoda.

Sme menšia firma s 1 kamennou prevádzkou vo Vienagate (Kopčianska 8/A, Bratislava). Tanečnej scéne, prispievame neustálym prinášaním noviniek a trendov. Našimi klientmi nie sú len jednotlivci, ale aj divadlá, školy zamerané na tanec a tanečné súbory.
Životopisy prosim posielať na [email protected]

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1563641  Dátum zverejnenia: 18.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac