Asistentka predaja v špecializovanom obchode s tanečnými potrebami

Piacenza Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Panenská 30, Bratislava 811 03
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme milú a šikovnú kolegyňu do nášho skvelého teamu, ktorá rada komunikuje, miluje tanec a pohyb.

Budete pomáhať zákazníkom pri výbere a nákupe tanečných potrieb a topánok
Budete sa starať o svoju sieť stálych zákazníkov
Príjem tovaru, jeho predpríprava na predaj, inventúra tovaru

Možnosť finančného prilepšenia nad rámec bežného platu, podielaním sa na rôznych tanečných akciách

Možnosť kariérneho rastu, v blízkej budúcnosti plánujeme expanziu na zahraničné trhy, preto nemecký, anglický, alebo maďarský jazyk výhodou.

Zaujímavá práca v centre BA
Vstupenky na divadelné predstavenia
Prídete do kontaktu s hercami, tanečníkmi a inými známimi osobnosťami
Pri nástupe do zamestnania prejdete prepracovaným zaškoľovacím programom
Budete pracovať v mladom a dynamickom kolektíve
Naučíte sa pracovať s ekonomickým softvérom Pohoda
Super zamestnanecké zľavy a odmeny
Pitný režim zadarmo (voda, káva a čaj na pracovisku)

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

životopisy prosím posielajte na jagr@dancewear.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.10.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do teamu hľadáme komunikatívny, šikovný predajný personál so zmyslom pre zodpovednosť a s chuťou pracovať.

Časová flexibilita, ochota pracovať počas víkendov, nakoľko je predajňa otvorená aj v sobotu od 9:00-13:00.

Už vyše 5 rokov sa aktívne podielame na tanečnej scéne, prispievame neustálym prinášaním noviniek a trendov. Našimi klientmi nie sú len jednotlivci, ale aj divadlá, školy zamerané na tanec a tanečné súbory.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Vajanského 2383/11
934 01 Levice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1563641   Dátum zverejnenia: 20.9.2016