Caterpillar - Servisný mechanik stavebných strojov pobočka Bratislava (TPP aj Dohoda)

Zeppelin SK s.r.o.

Pribylinská 10, Bratislava - Žabí majer, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecifikácia potrebných náhradných dielov a prípravkov potrebných na opravy strojov a následné vykonanie záručného a pozáručného servisu stavebných strojov v odpovedajúcej kvalite a v čase. Servisná práca je vykonávaná zo začiatku v dielni, postupne mechanik prechádza na samostatnú prácu v teréne - oprava stavebných strojov priamo u zákazníka, na mieste, kde sa pokazia. Mechanik má k výkonu práce pridelené servisné auto s možnosťou parkovania doma.
Mechanik dohliada na prevedenie opravy s minimálnymi nákladmi.
Realizuje diagnostiku poruchy stroja za pomoci notebooku. Diagnostika je v anglickom jazyku.

Ponúkame:
- dynamickú prácu v jednej z najlepších obchodných spoločností v SR
- výborné pracovné podmienky
- sociálny program spoločnosti

Štrukturovaný životopis prosím posielajte e-mailom na: [email protected] s uvedením predmetu: Caterpillar - Servisný mechanik stavebných strojov pobočka Bratislava. Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického smeru - SOU, priemyslovka, technické, elektotechnické, strojárske, mechatronické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame:
- prax v oblasti údržby a opráv strojov/automobilov
- technická ANJ (čítanie manuálov v ANJ)- výhodou
- čítanie elektrických a hydraulických schém - výhodou
- zručnosť, komunikatívnosť, adaptabilnosť, vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť
- vodičský preukaz typu C - výhodou

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1661690  Dátum zverejnenia: 11.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou