Lietajúci farmaceut

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pôsobenie na rôznych pobočkách BENU lekární,
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
- vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem,
- spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky,
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov,
- je zodpovedný za manipuláciu s omamnými a psychotropnými látkami v zmysle zákona 139/1998 Z.z. a s určenými látkami v zmysle zákona 331/2005 Z.z.,
- kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
- kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie,
- kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu,
- koordinovanie práce farmaceutických laborantov,
- zabezpečuje realizáciu marketingových aktivít v lekárňach a tieto koordinuje s nákupným oddelením,
- spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti ako aj so zodpovednými magistrami v jednotlivých lekárňach,
- plní ďalšie úlohy pridelené svojim nadriadeným

- nákup voľno predajných liekov a sortimentu v lekárni za nákupnú cenu,
- motivujúca variabilná zložka mzdy,
- príspevok na DDS,
- možnosť športového využitia mimo pracoviska - ŠPORT KARTA,
- využívanie služieb polikliniky ProCare za zvýhodnených podmienok,
- finančná podpora kreditového vzdelávania zamestnancov,
- pravidelné odborné vzdelávanie zamestnancov,
- možnosť kariérneho rastu aj v zahraničí,
- poplatok v komorách za zamestnancov hradíme na 100 %,
- príspevok na stravné lístky,
- možnosť preplatenia jazykového kurzu - angličtina - do výšky 150 € ročne

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.7.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ - Farmaceutická fakulta, odbor Farmácia

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- ukončené vysokoškolské vzdelanie v odbore FARMÁCIA - podmienka
- vodičský preukaz typu "B" - podmienka
- znalosť MS Office
- predchádzajúca SKÚSENOSŤ v oblasti farmaceutického priemyslu je VÝHODOU (nie podmienkou)
- flexibilita a proaktivita
- príjemné vystupovanie
- chuť cestovať
- stabilná a lojálna osobnosť
- vysoké pracovné nasadenie, dynamika
- samostatnosť

Spoločnosť Phoenix vznikla spojením troch distribučných spoločností – FIDES, BIAMA a DRUGIMPEX, ktoré úspešne fungovali na slovenskom trhu s liekmi viac ako 10 rokov.
Pod spoločným názvom PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie začali na Slovensku pôsobiť od 1. októbra 2004.
Za účelom skladovania a distribúcie disponuje spoločnosť štyrmi expedičnými miestami –strediskami v Bratislave, Zvolene, Nesvadoch a Košiciach. PHOENIX aktívne spolupracuje s približne 1700 lekárňami, výdajňami zdravotníckych potrieb a nemocnicami na území celého Slovenska, ktorým ponúka takmer 17 000 tovarových položiek z oblasti liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu.
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s. je vlastníkom slovenskej siete lekární BENU. Pod značkou BENU je otvorených v celej Európe približne 800 lekární, 50 lekární na Slovenskom trhu. Zároveň sme najväčšia sieť lekární v kontinentálnej Európe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BENU SK, a. s.
Pribylinská 2/A
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Bandrejová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis