Regionálny manažér

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá Regionálnych manažérov pre SR

Náplň práce :
- V súlade s platnými zákonmi a vnútornými predpismi zaisťuje práce a úlohy na úseku prevádzky a riadenia lekární BENU a nesie zodpovednosť za zverené lekárne.
- Podporuje lekárne vo všetkých oblastiach, zabezpečuje riešenie požiadavie a problémov lekární.
- Zaisťuje personálne obsadenie lekární, realizuje kontrolnú činnosť v lekárňach vo všetkých potrebných oblastiach, plánuje ekonomické ukazovatele lekární a zvereného regiónu, analyzuje dosiahnuté výsledky, navrhuje, prijíma a realizuje opatrenia a kroky k dosiahnutiu plánovaných cieľov.
- Zabezpečuje realizáciu marketingových aktivít spoločnosti v lekárňach, dohodnutého category manažmentu a merchandisingu, je zodpovedný za zvyšovanie efektivity v lekárni, zdieľa informácie s vedením spoločnosti, podporuje efektívnu a profesionálnu komunikáciu a výmenu informácií medzi lekárňami a vedením spoločnosti, zúčastňuje sa na pravidelných poradách vedenia spoločnosti.
- Bezodkladne informuje svojho nadriadeného o vzniknutých problémoch a podáva námety zlepšenie a zjednodušenie pracovných postupov
- Plní ďalšie bežné a mimoriadne úlohy podľa pokynov nadriadeného.

Jeho nadriadeným je : Riaditeľ prevádzkovo-technického úseku Retail
Podriadení : Odborní zástupcovia / zodpovední farmaceuti lekární BENU v zverenom regióne

- Kontinuálne vzdelávanie
- Pravidelné teambuildingy
- Práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
- Práca v príjemnej a priateľskej atmosfére
- Zaujímavé a motivujúce benefity
- Služobné auto, mobil, notebook

Hľadáme kandidáta, ktorý riadi odborných zástupcov lekární BENU v rámci zvereného regiónu tak, aby tieto lekárne boli prevádzkované v najvyššej možnej kvalite s dôrazom na potreby pacientov a zákazníkov v súlade so všetkými legislatívnymi požiadavkami a dosahovali plánované ciele.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia, ekonomika, technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- VŠ II. stupňa – farmaceutického, ekonomického
alebo technického zamerania
min. 3 r. v príslušnom obore
- Skúsenosti s riadením prevádzky a tímu,
- Rozhodnosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť
odolávať stresu, schopnosť organizácie práce,
- Orientácia na výsledky, schopnosť priamej a
otvorenej komunikácie, tímový duch, koncepčné
myslenie, schopnosť stanovovania priorít.
- Manažérske schopnosti, akceptácia zo strany
podriadených zamestnancov,
- Iniciatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, lojalita,
pozitívne myslenie, schopnosť motivovať seba
samého a svojich podriadených.

Kto sme?
Premýšľali ste už niekedy, kto stojí za tým, aby sa ku vám dostal liek, ktorý potrebujete včas? Možno si predstavíte našu sieť BENU lekární, kde vám ochotne poradia naši farmaceuti, no u nás vo PHOENIXe si predstavíme aj dlhú cestu lieku od dodávateľa, ktorá tomu predchádza.
S rešpektom k potrebám našich zákazníkov i zamestnancom sa nám darí budovať si stabilné postavenie na trhu a byť vašim jednotným doručovateľom zdravia. Práve naši zamestnanci sú tými, na ktorých sa vieme spoľahnúť pri každodenných pracovných povinnostiach a vďaka ich proaktivite sa posúvame vpred.

Sme medzinárodná spoločnosť, centrálu máme v Nemecku. V rámci Slovenska zásobujeme viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené skladmi v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach. Sieť lekární BENU pôsobí v celej Európe, na Slovensku máme aktuálne cez 120 lekární.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Siváková
E-mail: poslať životopis
ID: 3053188  Dátum zverejnenia: 10.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou