Farmaceutický laborant

Pribylinská 2/A, Bratislava, Levice, Banská Bystrica, Košice, Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou/asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme FARMACEUTICKÉHO LABORANTA do našich lekárni v mestách: Bratislava, Banská Bystrica

Hlavné zodpovednosti:
- vykonávanie odborných prác pri príjme, príprave, kontrole a uchovávaní liečiv podľa pokynov farmaceuta.
- vydávanie voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
- asistovanie farmaceutovi pri vydávaní liekov na lekársky predpis a spracovaní dokladov pre zdravotné poisťovne.
- poskytovanie poradenstva pacientom v obmedzenom rozsahu.
- kontrolovanie cien liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu v súlade s aktuálnym cenníkom lekárne.
- preberanie kvantitatívnych zásielok, kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.
- sledovanie expirácie liekov a vyraďovanie preexspirovaných liekov z použitia.
- spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti ako aj so zodpovednými magistrami v jednotlivých lekárňach
- plní ďalšie úlohy pridelené svojim nadriadeným

Iné výhody

- nákup voľnopredajných liekov a sortimentu v lekárni za nákupnú cenu
- motivujúca variabilná zložka mzdy
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť športového vyžitia mimo práce
- využívanie služby polikliniky ProCare za zvýhodnených podmienok
- finančná podpora kreditového vzdelávanie zamestnancov
-pravidelné odborné vzdelávanie zamestnancov
-plánovaný kariérny rast v rámci celej skupiny BENU a PHOENIX aj v zahraničí
-poplatok v komorách za našich kolegov hradíme na 100%
- príspevok na stravné lístky
- finančná podpora pri jazykovom vzdelávaní

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

farmaceutický laborant

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- komunikatívnosť
- schopnosť rýchlo sa učiť a napredovať
- zdravotný preukaz - nevyhnutnosť

Spoločnosť Phoenix vznikla spojením troch distribučných spoločností – FIDES, BIAMA a DRUGIMPEX, ktoré úspešne fungovali na slovenskom trhu s liekmi viac ako 10 rokov.
Pod spoločným názvom PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie začali na Slovensku pôsobiť od 1. októbra 2004.
Za účelom skladovania a distribúcie disponuje spoločnosť štyrmi expedičnými miestami –strediskami v Bratislave, Zvolene, Nesvadoch a Košiciach. PHOENIX aktívne spolupracuje s približne 1700 lekárňami, výdajňami zdravotníckych potrieb a nemocnicami na území celého Slovenska, ktorým ponúka takmer 17 000 tovarových položiek z oblasti liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu.
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s. je vlastníkom slovenskej siete lekární BENU. Pod značkou BENU je otvorených v celej Európe približne 800 lekární, 50 lekární na Slovenskom trhu. Zároveň sme najväčšia sieť lekární v kontinentálnej Európe.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Adresa spoločnosti

BENU SK, a. s.
Pribylinská 2/A
831 04 Bratislava
ID: 2804581   Dátum zverejnenia: 24.11.2016