Vedúci prevádzkovo-technického oddelenia

Miesto práce
Pribylinská 2/A, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•stavebnú, technickú a legislatívnu pripravenosť lekární v sieti BENU
•zabezpečenie a aktualizácia licencií a povolení, poriadkov a iných dokumentov nevyhnutných pre činnosť verejných lekární z legislatívneho hľadiska a ich doručenie na prevádzku
•koordinovanie kontrol štátnych orgánov príslušných pre verejné lekárne, následná kontrola jej výsledku a zabezpečenie prípadných nápravných opatrení
•zabezpečenie projektovej dokumentácie stavby, zabezpečenie povolení k realizácii stavby, výberu dodávateľov a realizácie stavby
•prípravu harmonogramu a rozpočtu stavebných prác a investícií, kontrolu plnenia úloh
•prístrojové a materiálno-technické vybavenie prevádzok, kontrola kvality dodávok, termínov plnenia, atď.
•administratívu všetkých zmluvných náležitostí pre lekárne vyplývajúcich z hľadiska jej prevádzkyschopnosti a platnej legislatívy
•koordináciu a komunikácia s oprávnenými kontrolnými úradmi
•za technickú podporu lekární
•zabezpečenie výkonu činností technika BOZP a PO pre celú skupinu
•prevádzku centrály, jej administratívne činnosti a materiálno-technické vybavenie
•udržiavanie a aktualizáciu databáz kontaktov a zmluvných vzťahov v rámci celej skupiny
• riadenie tímu ľudí

Iné výhody

- kontinuálne vzdelávanie
- pravidelné teambuildingy
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére
- zaujímavé a motivujúce benefity
- služobné auto, mobil, notebook

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- VŠ II. stupňa – technického zamerania
- min. 3 r. v príslušnom obore
- vodičský preukaz sk. B
- schopnosť organizácie práce, riadenie tímu, schopnosť priamej a otvorenej komunikácie, tímový duch/ integračné schopnosti, koncepčné myslenie, schopnosť stanovovania priorít
- samostatnosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, lojálnosť, pozitívne myslenie, sebakontrola, sebareflexia, schopnosť motivovať seba samého
- Organizácia práce, schopnosť rozhodovať sa, schopnosť implementácie

Spoločnosť Phoenix vznikla spojením troch distribučných spoločností – FIDES, BIAMA a DRUGIMPEX, ktoré úspešne fungovali na slovenskom trhu s liekmi viac ako 10 rokov.
Pod spoločným názvom PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie začali na Slovensku pôsobiť od 1. októbra 2004.
Za účelom skladovania a distribúcie disponuje spoločnosť štyrmi expedičnými miestami –strediskami v Bratislave, Zvolene, Nesvadoch a Košiciach. PHOENIX aktívne spolupracuje s približne 1700 lekárňami, výdajňami zdravotníckych potrieb a nemocnicami na území celého Slovenska, ktorým ponúka takmer 17 000 tovarových položiek z oblasti liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu.
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s. je vlastníkom slovenskej siete lekární BENU. Pod značkou BENU je otvorených v celej Európe približne 800 lekární, 50 lekární na Slovenskom trhu. Zároveň sme najväčšia sieť lekární v kontinentálnej Európe.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.12.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Adresa spoločnosti

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.
Pribylinská 2/A
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zita Redlová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2768886   Dátum zverejnenia: 2.12.2016