Zodpovedný farmaceut

Miesto práce
Pribylinská 2/A, Levice, Zlaté Moravce, Zvolen
Termín nástupu
dohodou/asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Zodpovedného FARMACEUTA do našej lekárni v meste: ,
Zlaté Moravce, Zvolen, Levice.

Hlavné zodpovednosti:
 riadi plynulosť prevádzky poskytovania lekárenskej starostlivosti počas určenej prevádzkovej doby a počas pohotovostných služieb
 zodpovedá za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti,
 koordinuje a zabezpečuje informačný systém o liekoch a zdravotníckych pomôckach,
 zabezpečuje prehľady o nových liekoch a o týchto informuje odborných zamestnancov lekárne,
 je zodpovedný za manipuláciu s omamnými a psychotropnými látkami v zmysle zákona 139/1998 Z.z. a s určenými látkami v zmysle zákona 331/2005 Z.z.
 vypracováva plán školení pre pracovníkov lekárne, následne školí pracovníkov lekárne,
 koordinuje a podieľa sa na zvyšovaní odbornej úrovne zamestnancov lekárne,
 riadi a koordinuje zabezpečovanie liekov a zdravotníckych pomôcok a ostatného sortimentu lekárne,
 zodpovedá za sortiment liekov a zdravotníckych pomôcok prvej skupiny ich kategorizácie,
 organizuje, riadi a kontroluje hospodárenie s liekmi a zdravotníckymi pomôckami,
 zodpovedá za kontrolu purifikovanej vody lekárne,
 zodpovedá za stav, inováciu, objednávanie a výber odbornej literatúry,
 zodpovedá za technický stav lekárne,
 organizuje a riadi administratívno – ekonomické činnosti pri spracovávaní lekárskych predpisov a lekárskych poukazov,
 spoločne s prevádzkovateľom lekárne rieši sociálne otázky pracovníkov lekárne a činnosti lekárenského zariadenia,
 vybavovanie závažných a operatívnych úloh z poverenia vedenia spoločnosti

Iné výhody

- nákup voľnopredajných liekov a sortimentu v lekárni za nákupnú cenu
- motivujúca variabilná zložka mzdy
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť športového vyžitia mimo práce
- využívanie služby polikliniky ProCare za zvýhodnených podmienok
- finančná podpora kreditového vzdelávanie zamestnancov
-pravidelné odborné vzdelávanie zamestnancov
-plánovaný kariérny rast v rámci celej skupiny BENU a PHOENIX aj v zahraničí
-poplatok v komorách za našich kolegov hradíme na 100%
- príspevok na stravné lístky
- finančná podpora pri jazykovom vzdelávaní

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- schopnosť rýchlo sa učiť a napredovať
- zdavotný preukaz - nevyhnutnosť

Spoločnosť Phoenix vznikla spojením troch distribučných spoločností – FIDES, BIAMA a DRUGIMPEX, ktoré úspešne fungovali na slovenskom trhu s liekmi viac ako 10 rokov.
Pod spoločným názvom PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie začali na Slovensku pôsobiť od 1. októbra 2004.
Za účelom skladovania a distribúcie disponuje spoločnosť štyrmi expedičnými miestami –strediskami v Bratislave, Zvolene, Nesvadoch a Košiciach. PHOENIX aktívne spolupracuje s približne 1700 lekárňami, výdajňami zdravotníckych potrieb a nemocnicami na území celého Slovenska, ktorým ponúka takmer 17 000 tovarových položiek z oblasti liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu.
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s. je vlastníkom slovenskej siete lekární BENU. Pod značkou BENU je otvorených v celej Európe približne 800 lekární, 50 lekární na Slovenskom trhu. Zároveň sme najväčšia sieť lekární v kontinentálnej Európe.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Adresa spoločnosti

BENU SK, a. s.
Pribylinská 2/A
831 04 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2569706   Dátum zverejnenia: 6.12.2016