Balič / Operátor na baliacej linke, navážač (HPP alebo aj formou letnej brigády)

Phoenix Quality Services s.r.o.

Miesto práce
Malacky, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- balenie malých častí nábytku na baliacej linke
- kontrola kvality
- lepenie zrkadiel
- navážanie baliacej linky
- práca v 3 - zmennej prevádzke - 8 hodinové zmeny (víkendy voľné)
- brigádne sa pracuje na ranné a poobedné 8 - hodinové zmeny
- práca je vhodná pre ženy aj pre mužov

- stabilné a dlhodobé zamestnanie, s prestupom pod kmeňový stav po odpracovaní 6 mesiacov (pri HPP)

- AUTOBUSOVÁ DOPRAVA zabezpečená z troch smerov:
1. TRASA:
Holíč - Kopčany - Adamov - Kúty - Sekule - Moravský Svätý Ján - Závod - Veľké Leváre - Malacky

2. TRASA:
Plavecký Mikuláš - Plavecké Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek - Malacky

3. TRASA:
Borský Mikuláš - Lakšárska Nová Ves - Studienka - Malacky

- motivujúce pracovné podmienky a finančné ohodnotenie
- zvýšenie platu po odpracovaní skúšobnej doby
- výkonnostný a dochádzkový bonus
- poobedné a nočné príplatky
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s tradíciou
- stravné lístky v hodnote 3,40 € za každú odpracovanú zmenu (pri HPP)

Informácie o výberovom konaní

Vyšší vek uchádzača nie je prekážkou!

- práca je vhodná pre ženy aj mužov

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu je potrebné zaslať e-mailom ŽIVOTOPIS na doleuvedenú adresu, alebo nás kontaktujte na tel. č. 034/230 04 15.

Dovoľujeme si telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti drevospracujúceho a nábytkárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- presnosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- zodpovedný prístup k práci

Sme spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti personalistiky a služieb spojených so zaisťovaním kvality v spracovateľskom priemysle a iných výrobných organizáciách po celom Slovensku. Poskytujeme služby na všetkých úrovniach v spoločnostiach našich zákazníkov, od výroby až po manažment.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2779218  Dátum zverejnenia: 12.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou