Upratovač/ka

Phoenix Quality Services s.r.o.

Miesto práce
Malacky, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie kancelárskych a výrobných priestorov
- starostlivosť o sociálne zariadenia
- práca na jednozmenný pracovný čas (8:00-14:30)

- autobus zo smeru Pl.Mikuláš-Pl.Podhradie-Sološnica-Rohožník-Kuchyňa-Pernek

- výhodné platové podmienky
- práca na jednu zmenu
- práca v príjemnom prostredí
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s tradíciou

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu je potrebné zaslať e-mailom ŽIVOTOPIS na doleuvedenú adresu, alebo nás kontaktujte na tel. č. 034/230 04 15

Dovoľujeme si telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti drevospracujúceho a nábytkárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- zodpovedný prístup k práci
- precíznosť

Sme spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti personalistiky a služieb spojených so zaisťovaním kvality v spracovateľskom priemysle a iných výrobných organizáciách po celom Slovensku. Poskytujeme služby na všetkých úrovniach v spoločnostiach našich zákazníkov, od výroby až po manažment.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2715730  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou