Balič / Operátor na baliacej linke

Phoenix Quality Services s.r.o.

Miesto práce
Malacky, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- balenie častí nábytku na baliacej linke
- vizuálna kontrola kvality balených častí
- lepenie zrkadiel
- práca v 3 - zmennej prevádzke - 8 hod. zmeny (víkendy voľné)

Možnosť práce aj formou brigády počas leta:
- práca v 1 - zmennej prevádzke - 8 hod. (poobedná zmena)

- stabilné a dlhodobé zamestnanie, s prestupom pod kmeňový stav po odpracovaní 6 mesiacov

- AUTOBUSOVÁ DOPRAVA zabezpečená z dvoch smerov:
1. TRASA:
Holíč, Kopčany, Adamov, Kúty, Sekule, Moravský Svätý Ján, Závod, Veľké Leváre, Malacky

2. TRASA:
Plavecký Mikuláš, Plavecké Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek, Malacky

- motivujúce pracovné podmienky a finančné ohodnotenie
- výkonnostný a dochádzkový bonus
- poobedné a nočné príplatky
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s tradíciou
- stravné lístky v hodnote 3,20 € za každú odpracovanú zmenu

Informácie o výberovom konaní

Vyšší vek uchádzača nie je prekážkou!

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu je potrebné zaslať e-mailom ŽIVOTOPIS na doleuvedenú adresu, alebo nás kontaktujte na tel. č. 034/230 04 15

Dovoľujeme si telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti drevospracujúceho a nábytkárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- zodpovedný prístup k práci

Sme spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti personalistiky a služieb spojených so zaisťovaním kvality v spracovateľskom priemysle a iných výrobných organizáciách po celom Slovensku. Poskytujeme služby na všetkých úrovniach v spoločnostiach našich zákazníkov, od výroby až po manažment.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2624173  Dátum zverejnenia: 14.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou