Disponent / Nákupca

Phoenix Quality Services s.r.o.

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
01.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- materiálová dispozícia
- potvrdzovanie zakázok
- priebeh objednávky v ERP - systéme ako aj dohliadanie na splnenie dodacích termínov
- manažment skladu a zásob
- úzka spolupráca s oddelením centrálneho nákupu v Rakúsku
- vyhľadávanie vhodných dodávateľov v oblasti spracovania kovov

- práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti s možnosťou profesionálneho rastu
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- práca v malom dynamickom kolektíve
- 13. plat
- príspevok na obed

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre rakúsku spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou s viac ako 200 zamestnancami, ktorá otvára svoju dcérsku spoločnosť v Malackách, so zameraním na výrobu elektrických rozvádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo obchodné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- orientácia v oblasti priemyselných a hospodársko - materiálových procesov
- praktické skúsenosti s materiálovou dispozíciou
- technická afinita
- štrukturovaný a presný prístup k práci
- veľmi dobré znalosti s prácou s ERP - systémami (ABAS výhodou)
- znalosť nemeckého jazyka je podmienkou, denná komunikácia s centrálou v Rakúsku
- lojalita

Sme spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti personalistiky a služieb spojených so zaisťovaním kvality v spracovateľskom priemysle a iných výrobných organizáciách po celom Slovensku. Poskytujeme služby na všetkých úrovniach v spoločnostiach našich zákazníkov, od výroby až po manažment.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2340834  Dátum zverejnenia: 25.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou