Montážny pracovník

Phoenix Quality Services s.r.o.

Miesto práce
Bratislava- Devínska Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
625 € základný plat + 102 € výkonnostný a dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a skladanie jednotlivých komponentov automobilu na výrobnej linke (práca na montážnej linke: výroba a montáž palubových dosiek do automobilov)

Práca na:
- 2 zmeny: RANNÁ a POOBEDNÁ zmena (8 hod.)
- 4 zmeny: RANNÁ, POOBEDNÁ, NOČNÁ zmena (8 hod. nepretržitá prevádzka)

Práca vhodná aj pre ženy!!!

- stabilné zamestnanie
- PLAT 625 €/mesiac základný plat + 102 € výkonnostný a dochádzkový bonus + nočné a víkendové príplatky + stravné lístky v hodnote 3,20 EUR za každú odpracovanú zmenu

Zabezpečená doprava linkovým autobusom z HLAVNEJ STANICE BA - zadarmo!!!
+ príspevok na dopravu až do výšky 35 €/mesiac

- zaškolenie zamestnancov
- možný prestup pod kmeňový stav po 6 mesiacoch
- možnosť nadčasov

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu je potrebné zaslať e-mailom profesijný životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú adresu, alebo nás kontaktujte na tel. č.: 034/230 04 15, 0949 574 500.

V predmete správy prosím uveďte presný názov pozície, o ktorú sa zaujímate.

Dovoľujeme si telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobná spoločnosť v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Operátor na montážnej linke

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- presnosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- zodpovedný prístup k práci

Sme spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti personalistiky a služieb spojených so zaisťovaním kvality v spracovateľskom priemysle a iných výrobných organizáciách po celom Slovensku. Poskytujeme služby na všetkých úrovniach v spoločnostiach našich zákazníkov, od výroby až po manažment.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2082093  Dátum zverejnenia: 5.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 625 € základný plat + 102 € výkonnostný a dochádzkový bonus