Vodič VZV - retrak v automobilovom priemysle s miestom výkonu práce Bratislava - Devínska Nová Ves (aj s ubytovaním)

Phoenix Quality Services s.r.o.

Miesto práce
Bratislava - Devínska Nová Ves, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s VZV, ovládanie retraku je výhodou
- manipulácia s tovarom, príprava expedície, nakládka a vykládka tovaru, zásobovanie linky materiálom
- zakladanie do regálov
- vyžaduje sa zodpovedný prístup k práci, manuálna zručnosť, presnosť, spoľahlivosť a flexibilita
- práca na 3 alebo 4 zmeny

- motivujúce pracovné podmienky a finančné ohodnotenie (príplatky, stravné lístky v hodnote 3,20 EUR za každú odpracovanú zmenu, mesačné bonusy do výšky 117,- EUR)
- zaškolenie zamestnancov
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s tradíciou
- práca v príjemnom prostredí
- ubytovanie zabezpečené v Malackách

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu je potrebné zaslať profesijný životopis v slovenskom jazyku.
V predmete správy prosím uveďte presný názov pozície, o ktorú sa zaujímate.
Dovoľujeme si telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

vodič VZV - retrak výhodou

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť
- presnosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- zodpovedný prístup k práci
- platný preukaz na VZV + prax (aj na retrak)

Sme spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti personalistiky a služieb spojených so zaisťovaním kvality v spracovateľskom priemysle a iných výrobných organizáciách po celom Slovensku. Poskytujeme služby na všetkých úrovniach v spoločnostiach našich zákazníkov, od výroby až po manažment.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1272570  Dátum zverejnenia: 16.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou