Senior Team Lead - HoReCa

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 549 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovensko, Bratislava

Príležitosť na zamestnanie: Senior Team Lead - HoReCa

Popis pozície:

Hľadáme skúseného a vášnivého jednotlivca na pozíciu Senior Team Lead - HoReCa, ktorý bude zodpovedný za riadenie a motivovanie tímu Obchodných zástupcov HoReCa, a zároveň hrať kľúčovú úlohu v strategickom vedení celkových brand engagement iniciatív.

Kľúčové oblasti zodpovednosti:

Vedenie tímu:
  • Priame vedenie a motivácia tímu
  • Poskytovanie podpory a smerovanie vo vývoji ich zručností
  • Zabezpečovanie súladu s firemnými štandardmi a stratégiou

Strategické riadenie engagement aktivít:
  • Implementácia brand experience stratégie v spolupráci s obchodnými zástupcami HoReCa
  • Spolupráca na definovaní smerovania vizibility, engagement aktivít
  • Rozvoj a správa databázy HoReCa
  • Sledovanie aktivít konkurencie a trendy na trhu
  • Poskytovať náhľady a odporúčania na základe analýzy konkurencie
  • Zaistenie optimálnej koordinácie medzi jednotlivými tímami na dosiahnutie synergických výsledkov

Sledovanie kľúčových ukazovateľov výkonu (KPI):
  • Definovanie a sledovanie KPI´s pre hodnotenie výkonnosti tímov
  • Poskytovanie podrobných správ a analýz výsledkov KPI´s
  • Návrhy a implementácia opatrení na dosiahnutie a prekročenie stanovených cieľov

Komunikácia s kľúčovými partnermi a vedúcimi:
  • Nadväzovanie a udržiavanie strategických vzťahov s kľúčovými partnermi
  • Pravidelná komunikácia s vedením firmy o strategických plánoch a výsledkoch

➲ garantovaný 13. a 14. plat
➲ služobné vozidlo aj na súkromné účely
➲ dni voľna navyše
➲ flexibilný pracovný čas
➲ doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
➲ životné a úrazové poistenie
➲ možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
➲ MultiSport Card
➲ práca pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu, certifikovaný Equal Salary a TopEmployer zamestnávateľ

Skutočná hrubá mesačná mzda závisí od skúseností (minimálne však 2549€)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadujeme:
  • Značné skúsenosti v oblasti riadenia tímov
  • Silné organizačné a komunikačné zručnosti
  • Schopnosť strategického myslenia a plánovania
  • Dobré porozumenie kľúčovým ukazovateľom výkonu a analýzy dát
  • Schopnosť rýchlo reagovať na meniace sa podmienky a výzvy
  • Vysokoškolské/stredoškolské vzdelanie v oblasti financie, marketing, predaj alebo obchod
  • Prax v FMCG sektore
  • Minimálne 4 ročná prax v predaji
  • Skúsenosti s vedením predajného tímu min. 2 roky
  • Stredne pokročilá angličtina a plynulá slovenčina
  • Skúsený vodič, vodičský preukaz skupiny B

Philip Morris International is the world’s leading international tobacco company, with a diverse workforce of around 80,000 people. Six of the world's top international 15 brands, spanning more than 180 markets, are ours, including Marlboro, the world's number one. We operate 48 production facilities in 32 different countries.
Over the last decade we’re dedicated to doing something very dramatic – replacing cigarettes with the smoke-free products that we’re developing and selling.
That’s why we have a total of over 400 dedicated scientists, engineers, and technicians developing less harmful alternatives to cigarettes. It’s the biggest shift in our history. And it’s the right one for our consumers, our company, our shareholders, and society.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominik Vačok
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 4785675  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 549 EUR/mesiac