Manažér pre predajne v SR a ČR

PHASE, s.r.o.

Trenčín-Veľké Bierovce-kancelária a centrála, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
770 EUR/mesiac, základ + odmeny /odmeny sú rozpísané v texte nižšie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Momentálne pôsobíme v 3 krajinách, Slovensko, Česko, Maďarsko a spolu máme 21 predajní. Táto pozícia, ktorú ponúkame „Manažér pre predajne“ je pre nás veľmi dôležitá a pre záujemcu veľmi náročná. Náročná hlavne v tom, že budeme od Vás požadovať výsledky. Manažérska pozícia nie je len o kontrole predajní a predavačiek, ale hlavne o zaúčaní, motivovaní a o neustálom zlepšení výsledkov jednotlivých predajní. Nehodnotíme množstvo vykonanej práce ale Váš hotový a ukončený výsledok práce.
PLAT:
Ponúkame plat brutto 770eur plus odmeny podľa výkonu.

Do 200 Eur/neto/ za výsledky mystery shoppingov - manažér predajne je zodpovedný aby obsluha na predajni bolo podľa naších štandardov.

Do 500 Eur/neto/ za splnenie stanovených obratov na predajni.
Možny zárobok je 1300 Eur v čistom.

Ďalšie práce, ktoré sa spájajú s touto pozíciou sú zriaďovanie výstav, sťahovanie predajní, otváranie nových predajní.

ZODPOVEDNOSŤ ZA CHOD PREDAJNE
Manažér je zodpovedný za špičkový výkon našich predajcov na prevádzkach, zodpovedá za čistotu a vybavenosť predajne, zabezpečuje aby na predajniach mali všetky propagačné materiály, je zodpovedný za presné a aktuálne podanie všetkých potrebných informácií pre chod prevádzky. Zodpovedá za prácu svojich podriadených – predajcov, preto je dôležitá intenzívna obojstranná komunikácia. Má motivovať našich predajcov, aby ich výkony neustále narastali. Zodpovedá za starostlivosť o prevádzky a vyhľadávanie nových predajcov. Cieľ je spokojný zákazník

OTVÁRANIE NOVÝCH PREDAJNÍ:
Manažér je zodpovedný za včasné otvorenie novej predajne. Zabezpečuje stavebné práce a drobné opravy na prevádzkach. Jednania na úradoch štátnej správy.
Cieľ- vytvorenie novej prevádzky, ktorá reprezentuje spoločnosť Phase a kvalitu našich výrobkov

ŠKOLENIA NOVÝCH PREDAJCOV:
Zodpovedá za správne zaškolenie nových predajcov, a je prítomný pri štarte novej prevádzky. Firma Phase mesačne robí utajené skúšobné nákupy, pre kontrolu kvality predaja. Úlohou manažéra je tieto nákupy manažovať, analyzovať a vyhodnotiť. Vychytať slabé stránky predajcu a vedieť sám navrhnúť spôsoby zlepšenia kvality predaja. Školenie predajcov má svoje osnovy, a manažér musí mesačne kontrolovať, či predajcovia tieto osnovy spĺňajú.
Cieľ – reprezentatívny predajca

- stravné lístky
- služobné vozidlo
- PC,telefón
- zaškolenie
- ubytovanie

SVOJE ŽIVOTOPISY A MOTIVAČNÝ LIST ZASIELAJTE NA E-MAIL:[email protected]

Na výberové konanie budú pozvaní len vhodní uchádzači. Dátum výberového konania bude určený a oznámený telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- časová flexibilnosť
- ochota pracovať
- vodičské skúsenosti (najazdené km)

ŽIVOTOPISY A MOTIVAČNÝ LIST ZASIELAJTE NA E-MAIL: [email protected]

Naša spoločnosť Phase sedačky sa zaoberá maloobchodným predajom značkových, kvalitných sedacích súprav. Spoločnosť PHASE má v súčasnosti otvorených 8 predajní v SR, 11 predajní v ČR.

Viac informácií sa dozviete na stránkach:
www.sedackyphase.sk
www.sedackyphase.cz

ÚČEL FIRMY:
Naším poslaním vo Phase je tvoriť hodnoty. Hodnota pre nás znamená poskytnúť zákazníkom nadštandardný prístup, servis a služby, ktoré presiahnu jeho očakávania a vyvolajú v ňom nadšenie. Hodnota pre nás znamená aj tvoriť kvalitné výrobky, výnimočný dizajn a samozrejme pohodlie, ktoré prispeje k vytvoreniu pocitu šťastia v mnohých domácnostiach.

CIEĽ FIRMY:
Vybudovať obchodnú sieť vo viacerých štátoch Európy a stať sa jednotkou v oblasti sedacieho nábytku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1664004  Dátum zverejnenia: 21.5.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 EUR/mesiac, základ + odmeny /odmeny sú rozpísané v texte nižšie