Tréner predaja SK predajní Phase

PHASE TRADING SK s. r. o.

Miesto práce
Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 800 Eur/mesiac + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práve hľadáme šikovného človeka na pozíciu:
Vaše hlavné činnosti práce budú :

Predajne:
- kontrola plnenia plánov
- technické zabezpečenie predajní
- IT výpomoc na predajniach
- kontrola dochádzok a riešenie záskokov
- mesačné navštevovanie predajní Phase - Žilina, Bratislava, Poprad, Košice, Trenčín, Trnava, Nitra, Banská Bystrica
- dopĺňanie propagačných materiálov na predajne, udržiavanie ich optimálneho stavu
- kontrola poriadku a čistoty na predajní
- kontrola dress codu predavačky (oblečenie, menovky)
- inventúra tovaru a vybavenia predajne
- rozvoz a dopĺňanie doplnkového tovaru na predajne
- zabezpečiť bezproblémový chod počítačov, alarmov a iných technických zariadení, potrebných k plynulej prevádzke

Asistentky predaja:
- koučing predavačiek na predajniach a predajných zručností
- kontrola a vyhodnocovanie odmien predavačiek
- hodnotenia asistentiek predaja
- kontrola predajných postupov a nariadení
- zaškolovanie (nových) asistentiek predaja
- dozeranie nad dodržovaním predajných výsledkov
- vypracovávanie nových zmien a predajných postupov
- tréning predajných zručností s asistentkami predaja
- kontrola dochádzky asistentiek predaja
- komunikácia s asistentkami, starostlivosť o ne a riešenie ich požiadaviek

Mystery shopping:
- komunikácia s vybranou spoločnosťou
- aktualizácia skúšaných dotazníkov
- dozeranie nad skúšaním všetkých predavačiek
- vyhodnotenie výsledkov mystery shoppingov
- hodnotenie predavačiek
- riešenie vážnych nedostatkov
- prechádzanie výsledkov mystery shoppingu s asistentkami predaja

Iné:
- návrhy na zefektívnenie kvality predaja
- evidencia a správa kancelárskych potrieb a tonerov a drobných nákupov
- organizovanie školenia predavačiek, zabezpečenie ubytovania
- aktualizovanie manuálu pre asistentky predaja

ZODPOVEDNOSŤ:
- za vykonané všetky činnosti pracovnej pozície
- za reprezentatívny a bezchybný chod všetkých predajní
- za bezproblémový a bezpečný chod objektov a predajní
- za odovzdanú záverečnú mesačnú správu
- za dokonalé zaučenie nových asistentiek predaja
- za vylepšenie a úpravu mystery shoppingov
- za vykonané nápravy pri všetkých zistených nedostatkoch na predajniach u asistentiek
- za zlepšujúce sa výkony asistentiek
- za aktuálny inventúrny zoznam

Práca zahŕňa intenzívne cestovanie po slovenských predajniach Phase.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Rozhodne budete potrebovať:

• perfektné znalosti práce na PC (Microsoft Office, internet)
• veľmi dobré organizačné a riadiace schopnosti
• Výhodou - prax v oblasti obchodu, Lektor predaja, dobré IT zručnosti

POHODLIE Phase je československým lídrom v oblasti dizajnu a predaja sedacieho nábytku v strednej a vyššej triede. Zastrešujeme produktový dizajn, marketing a predaj, pričom na produkcii spolupracujeme s viacerými lokálnymi výrobcami. Popri vlastnej značke Phase sme aj predajcom luxusných talianskych sedačiek Natuzzi Editions.
Spoločnosť má 29 predajní a vďaka dôslednej analýze aktuálnych trendov a dôrazu na zákaznícky servis patrí k jednej z najobľúbenejších značiek so sedacím nábytkom na československom trhu. Zamestnávame viac ako 90 zamestnancov, pri tržbách takmer 20 miliónov EUR za rok 2022. Za 16 ročnú históriu firmy, boli sedačky Phase dodané do viac ako 100 tisíc domácností.
Ambíciou firmy je stať sa symbolom pre „Pohodlie“, ktoré si u nás nájde každý zákazník. V súlade so stratégiou firmy sme za posledné obdobie pridali do portfólia množstvo nových produktov, a tým vytvorili jedinečnú pozíciu špecialistu na pohodlné sedenie a spanie. Našou ambíciou je upevniť si pozíciu na domácich trhoch a expandovať do zahraničia. Bude to dlhá cesta, na ktorú sa tešíme.

Viac informácií získate na stránke: www.pohodliephase.sk , www.pohodliphase.cz, www.natuzzidesign.cz/ , www.natuzzieditions.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2574148  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 800 Eur/mesiac + odmeny