Asistentka predaja sedacích súprav

PHASE RETAIL ONE s.r.o.

Miesto práce
Veľké Bierovce, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
350 Eur, po zaučení odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práve hľadáme šikovného človeka na pozíciu:
Asistentka predaja sedacích súprav do predajne Phase Veľké Bierovce

Vaše denné činnosti budú:
* predaj sedacích súprav na objednávku konečnému spotrebiteľovi
* tvorba cenových ponúk pre zákazníka
* poradná činnosť zákazníkovi pri predaji sedacej súpravy
* fakturácie a vyúčtovanie
* zodpovednosť za zverené finančné prostriedky, vystavený tovar, poriadok na predajni
Svoje žiadosti zasielajte na e-mail: [email protected]
Prácu ponúkame na 4 hodiny denne a každá druhá sobota.

Miesto a čas výberového konania bude telefonicky oznámené iba vybraným uchádzačom. Zaučenie prebehne na predajni spoločnosti.
Úpravu pracovnej doby navrhujeme po skúšobnej dobe.

odmena z predaja po zaučení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Rozhodne budete potrebovať :
* znalosti práce na PC
* veľmi dobré schopnosti komunikácie
* veľmi dobré predajné schopnosti
* príjemné vystupovanie

Spoločnosť Phase sedačky sa zaoberá maloobchodným predajom značkových, kvalitných sedacích súprav. Spoločnosť PHASE má v súčasnosti otvorených 8 predajní v SR, 14 predajní v ČR.

Viac informácií sa dozviete na stránkach:
www.sedackyphase.sk
www.sedackyphase.cz

ÚČEL FIRMY:
Naším poslaním vo Phase je tvoriť hodnoty. Hodnota pre nás znamená poskytnúť zákazníkom nadštandardný prístup, servis a služby, ktoré presiahnu jeho očakávania a vyvolajú v ňom nadšenie. Hodnota pre nás znamená aj tvoriť kvalitné výrobky, výnimočný dizajn a samozrejme pohodlie, ktoré prispeje k vytvoreniu pocitu šťastia v mnohých domácnostiach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2612143  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 350 Eur, po zaučení odmeny z predaja