Medicínsky Reprezentant- severné SK

Pharmonia s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelné návštevy lekárov špecialistov s originálnymi produktmi
- vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich klientov
- odborná edukácia a poradenstvo pre klientov
- organizácia seminárov a podujatí
- pravidelný reporting nadriadenému

- mobilný telefón, notebook, auto
- práca v nadnárodnej farmaceutickej spoločnosti
- kvalitné odborné zaškolenie
- motivujúce platové ohodnotenie

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis na: [email protected]
Do predmetu správy uveďte názov inzerovanej pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Pozíciu obsadzujeme pre významnú medzinárodnú farmaceutickú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

biológia, farmácia, veterinárny lekár, medicína, prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť na pozícii medicínskeho reprezentanta 1 rok v oblasti pharma predaja- podmienka!
- kultivované a reprezentatívne vystupovanie
- ochota vzdelávať sa a pracovať na sebe
- etické jednanie
- pozitívne myslenie
- ochota cestovať

Pharmonia je dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb farmaceutickým spoločnostiam, pôsobí na Slovensku a v Čechách. Naša spoločnosť je aktívna v oblastiach:

• personálneho poradenstva - recruitment, executive search
• realizovanie Assessment&Development centra
• outsourcingu

Podrobnejšie informácie o našich službách môžete nájsť na stránke
www.pharmonia.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2736042  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou