Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

na trhu od roku 2003 • Bratislava-Brno-Praha • testujeme
kandidátov • recruitment • agentúrne zamestnávanie
a outsourcing • head-hunting • partner pre personálne
riešenia

Ponuka voľných pozícií

HR consultant

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Úspešný kandidát/kandidátka bude zodpovedať za:
- vyhľadávanie kandidátov, hodnotenie ich zručností a schopností
- prípravu hodnotení kandidátov
- kompletnú a samostatnú realizáciu projektov
- vyhľadávanie nových klientov
- komunikáciu s existujúcimi klientmi
- prácu s databázou, inzerciu
- komunikáciu s príslušnými inštitúciami/úradmi
Iné výhody
- samostatná práca na projektoch a možnosť sebarealizácie
- v prípade úspechu rozvoja nových kontaktov možnosť vybudovať si svoj tím
- kvalitné zaškolenie
- osobnostný rast
- finančné ohodnotenie s motivujúcou bonusovou zložkou
- notebook, internet, mobilný telefón aj na súkromné účely
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Pozícia je obsadzovaná pre personálno-poradenskú spoločnosť Pharmonia.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Windows - pokročilý
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
min.1 rok
- predchádzajúca skúsenosť v personálnej spoločnosti POTREBNÁ!
- osobnostné predpoklady pre prácu personálneho konzultanta
- vysoká miera empatie, komunikatívnosť, systematickosť
- výborné predajné zručnosti
- samostatnosť, flexibilita, proaktivita, chuť učiť sa nové veci

Pharmonia je dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb farmaceutickým spoločnostiam.

Spoločnosť je aktívna v oblastiach:
- personálneho poradenstva - recruitment, executive search
- realizovanie Assessment&Development centra
- outsourcingu reprezentantov

Podrobnejšie informácie o našich službách môžete nájsť na stránke
www.pharmonia.sk
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/7181/4179/OISS)
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Počet zamestnancov
8
V prípade záujmu o inzerovanú pracovnú ponuku nám zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku na adresu:
andrea.sedikova@pharmonia.sk
Do predmetu správy uveďte názov inzerovanej pozície.
Adresa spoločnosti
Pharmonia s.r.o.
Pri Starej Prachárni 14/132 Zobraziť na mape
831 04 Bratislava - Nové Mesto
Kontakt
Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Šedíková
E-mail: poslať životopis
ID: 1298273   Dátum zverejnenia: 20.7.2012
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: Pharmonia s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke