Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

na trhu od roku 2003 • Bratislava-Brno-Praha • testujeme
kandidátov • recruitment • agentúrne zamestnávanie
a outsourcing • head-hunting • partner pre personálne
riešenia

Ponuka voľných pozícií

Junior Product Manager

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- zodpovednosť za tvorbu a implementáciu marketingových stratégií zverených produktov
- príprava krátkodobých a dlhodobých stratégií
- úzky kontakt s KOL´s v danej oblasti
- príprava marketingových materiálov
- školenie predajného tímu po produktovej stránke
- reporting
Iné výhody
- auto, telefón a PC
- zamestnanecké benefity
- príležitosť vypracovať sa
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Farmácia

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - farmaceutickú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Vodičský preukaz
B
- VŠ vzdelanie (medicína, farmácia, prípadne príbuzné obory)
- prax vo farmaceutickej spoločnosti minimálne 2 roky (napr. na pozícii reprezentanta, Product Specialis, KAM)
- záujem o marketing, ochota učiť sa
- kreativita, obchodný duch
- znalosť anglického jazyka

Pharmonia je dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb farmaceutickým spoločnostiam.

Spoločnosť je aktívna v oblastiach:
- personálneho poradenstva - recruitment, executive search
- realizovanie Assessment&Development centra
- outsourcingu reprezentantov

Podrobnejšie informácie o našich službách môžete nájsť na stránke
www.pharmonia.sk
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/7181/4179/OISS)
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
8
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, pošlite Váš životopis na:

andrea.sedikova@pharmonia.sk

Do predmetu správy uveďte názov inzerovanej pozície.
Adresa spoločnosti
Pharmonia s.r.o.
Pri Starej Prachárni 14/132 Zobraziť na mape
831 04 Bratislava - Nové Mesto
ID: 1255645   Dátum zverejnenia: 11.5.2012
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: Pharmonia s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke