Udržbár

PHARMACOPOLA s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
480€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

drobné údržbárske práce, údržba zelene, zimná údržba, údržba v sklade, pomocné murárske a maliarske práce, drobná údržba ťažkej techniky, práca s ťažkou technikou, atď.

Práca v dynamickom mladom kolektíve
Stabilita a zázemie prosperujúcej spoločnosti
Dochádzkový bonus
Stravné lístky
Mimoriadne odmeny pri príležitostiach
Teambuiding
Mzda najneskôr do 10. dňa nasledujúceho mesiaca
Príjemné pracovné prostredie
Dlhodobá pracovná perspektíva,

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite svoju žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom a tel. kontaktom na e-mailovú adresu: [email protected]. Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, T

samostatnosť, spoľahlivosť, technická zručnosť, C výhodou, zváračský kurz výhodou, práca vhodná aj pred dôchodkovým vekom, alebo dôchodcu

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti Pharmacopola s.r.o. je veľkodistribúcia:
veterinárnych liečiv, veterinárnych prípravkov a biopreparátov,humánnych liečiv veterinárnym lekárom, ktorí sú držitelia osvedčenia na poskytovanie odborných veterinárnych služieb a činností, veľkodistribúcia veterinárneho zdravotníckeho materiálu, prístrojov a pomôcok, krmív pre spoločenské zvieratá.
Už 30 rokov sme jedinečnou slovenskou veterinárnou distribučnou spoločnosťou, ktorá je dlhodobo a stabilne JEDNOTKOU na trhu. Za našimi úspechmi stojí tím našich zamestnancov, ktorých motivácia je jednou z našich priorít.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2903546  Dátum zverejnenia: 4.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 480€