Obchodný zástupca pre segment krmív a chovateľských doplnkov pre Východné Slovensko

PHARMACOPOLA s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, variabilná zložka podľa plnenia obchodného plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pravidelné návštevy existujúcich zákazníkov, vytváranie a udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
- Aktívne vyhľadávanie možností akvizície zákazníkov konkurencie
- Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- Hľadanie vhodných riešení na základe požiadaviek klientov
- Organizovanie a vedenie obchodných jednaní
- Zabezpečenie marketingových aktivít, účasť na výstavách
- Systematická práca s klientom, schopnosť analyzovať informácie v silnom konkurenčnom prostredí,
- aktívna podpora predaja
- Pravidelný reporting

- služobný automobil
- služobný telefón
- notebook

Vaše štruktúrované životopisy v slovenskom jazyku s uvedením osobných a kontaktných údajov
(mobil, e-mail ) posielajte na nižšie uvedenú e-mail adresu. Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí
spĺňajú všetky kritériá požadované našou spoločnosťou. Za pochopenie vopred ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

biologické odbory - veterina, zootechnika

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

komunikatívnosť, dobré prezentačné schopnosti, schopnosť znášať námietky, samostatnosť, proaktivita v riešení mimoriadnych situácií, znalosť chovateľského trhu výhodou

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je veľkodistribúcia:
veterinárnych liečiv, veterinárnych prípravkov a biopreparátov,humánnych liečiv veterinárnym lekárom, ktorí sú držitelia osvedčenia na poskytovanie odborných veterinárnych služieb a činností, veľkodistribúcia veterinárneho zdravotníckeho materiálu, prístrojov a pomôcok, krmív pre spoločenské zvieratá.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Svätokrížske námestie 11
965 01 Žiar nad Hronom
ID: 2797036   Dátum zverejnenia: 3.11.2016