Technický konzultant pre veterinárne prístroje, PHARMACOPOLA s.r.o. Žiar nad Hronom

PHARMACOPOLA s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.2.2024
Od 1 250 EUR/mesiacFixná mzda 1250€, Variabilná zložka podľa plnenia plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zamestnanec by mal byť s okolia Žiar nad Hronom cca 50km dostupnosť na sklad do centrálneho skladu
- technická znalosť produktového portfólia (po zaškolení)
- pravidelné návštevy zákazníkov
- hľadanie vhodných riešení na základe požiadaviek klientov
- monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- príprava technickej dokumentácie k jednotlivým prístrojom
- príprava obchodných ponúk podľa schválených podmienok
- technicko - servisná komunikácia s výrobcami
- aktívna účasť a príprava na odborných akciách, seminároch a workshopoch
- zabezpečenie servisu a posudzovanie reklamácií
- pravidelný reporting

- služobný automobil
- služobný telefón
- notebook
- Stabilita a zázemie prosperujúcej spoločnosti, ktorá je dlhodobo JEDNOTKOU na trhu v oblasti veterinárnej distribúcie
- Po odpracovaní 12 mesiacoch príspevok na 3.pilier - 2% zo mzdy
Variabilná zložka, závislá od Vašich výsledkov
Finančný príspevok na stravné nad zákonný rámec
Mimoriadne odmeny pri príležitostiach
Teambuiding
Mzda najneskôr do 10. dňa nasledujúceho mesiaca
Príjemné pracovné prostredie a kvalitné technické vybavenie
Finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti a merateľným výsledkom
Dlhodobá pracovná perspektíva
13. plat (na základe hospodárskych výsledkov posledných 5 rokov priemer 80% z fixnej mzdy)

Vaše štruktúrované životopisy v slovenskom jazyku s uvedením osobných a kontaktných údajov posielajte na nižšie uvedenú e-mail adresu. Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí
spĺňajú všetky kritériá požadované našou spoločnosťou. Prosíme o zasielanie životopisov iba uchádzačov, ktorí budú vedieť zabezpečiť aj servis prístrojov. Za pochopenie vopred ďakujeme. [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- všeobecná znalosť a prehľad o aktuálne ponúkanom prístrojovom vybavení pre veterinárnu medicínu v SR, ale i vo svete
- aktívny prístup a pracovitosť
- znalosť anglického jazyka
- práca s PC a MS office

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti Pharmacopola s.r.o. je veľkodistribúcia:
veterinárnych liečiv, veterinárnych prípravkov a biopreparátov,humánnych liečiv veterinárnym lekárom, ktorí sú držitelia osvedčenia na poskytovanie odborných veterinárnych služieb a činností, veľkodistribúcia veterinárneho zdravotníckeho materiálu, prístrojov a pomôcok, krmív pre spoločenské zvieratá.
Už 30 rokov sme jedinečnou slovenskou veterinárnou distribučnou spoločnosťou, ktorá je dlhodobo a stabilne JEDNOTKOU na trhu. Za našimi úspechmi stojí tím našich zamestnancov, ktorých motivácia je jednou z našich priorít.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2740966  Dátum zverejnenia: 13.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac