Technický konzultant pre veterinárne prístroje

PHARMACOPOLA s.r.o.

Miesto práce
Celé územie SK, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou, variabilná zložka podľa plnenia plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technická znalosť produktového portfólia (po zaškolení)
- pravidelné návštevy zákazníkov
- hľadanie vhodných riešení na základe požiadaviek klientov
- monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- príprava technickej dokumentácie k jednotlivým prístrojom
- príprava marketingových materiálov (preklady z ANG do SK)
- príprava materiálov, školenia pre zákazníkov a obchodných zástupcov
- príprava obchodných ponúk podľa schválených podmienok
- technicko - servisná komunikácia s výrobcami
- aktívna účasť a príprava na odborných akciách, seminároch a workshopoch
- zabezpečenie servisu a posudzovanie reklamácií
- pravidelný reporting

- práca v stabilnej spoločnosti
- služobný automobil
- služobný telefón
- notebook

Vaše štruktúrované životopisy v slovenskom jazyku s uvedením osobných a kontaktných údajov
(mobil, e-mail ) posielajte na nižšie uvedenú e-mail adresu. Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí
spĺňajú všetky kritériá požadované našou spoločnosťou. Za pochopenie vopred ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- všeobecná znalosť a prehľad o aktuálne ponúkanom prístrojovom vybavení pre veterinárnu medicínu v SR, ale i vo svete
- aktívny prístup a pracovitosť
- znalosť anglického jazyka
- práca s PC a MS office

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je veľkodistribúcia:
veterinárnych liečiv, veterinárnych prípravkov a biopreparátov,humánnych liečiv veterinárnym lekárom, ktorí sú držitelia osvedčenia na poskytovanie odborných veterinárnych služieb a činností, veľkodistribúcia veterinárneho zdravotníckeho materiálu, prístrojov a pomôcok, krmív pre spoločenské zvieratá.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Svätokrížske námestie 11
965 01 Žiar nad Hronom
ID: 2740966   Dátum zverejnenia: 28.9.2016