Lékárník asistent, Ostrov (KV) ČR, 40.000,- CZK, cca 1500,- EUR

Pharmacium spol. s r.o.

Místo práce
Ostrov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned, dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc, cca 1500,- EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výdej léčiv na Rp, volný prodej, výdej léčiv na žádanky, objednávání, příjem zboží, příprava léčiv v laboratoři v plném rozsahu, zpracování (retaxace )dokladů Rp., poukazy, žádanky, drobné práce administrativní povahy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme 5 t. dovolené, zaměstnanecké benefity - stravenky, důchodové a životní připojištění, vzdělávání, flexibilní pracovní dobu, pomoc se zajištěním ubytování, bezúročnou zaměstnaneckou půjčku, mladý kolektiv, atraktivní lokalita Karlovy Vary, SRN, Lyžování - Klínovec, Plešivec.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Farmacie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Do lékárny v Ostrově (KV) přijmeme lékárníka/ci (farmaceuta) s odpovídajícím VŠ vzděláním i absolventa. Požadujeme občanskou i profesní bezúhonnost, příjemné vystupování, komunikativnost, pracovní nasazení, orientaci v sortimentu Rx i OTC, část. znalost NJ výhodou, dobrou uživ. znalost PC, u absolventů zájem o obor (ostatní zaučíme) a samozřejmě smysl pro humor. Nástup ideálně ihned, jinak možno dle dohody.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost provozuje lékárny v okrese Karlovy Vary, viz www.pharmacium.cz
Provozujeme eshop na adrese www.nonRx.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1330143  Dátum zverejnenia: 16.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40000 Kč/měsíc, cca 1500,- EUR