Produktový reprezentant

PHARMA NORD PRAHA s.r.o.

Praha, Trenčianský kraj, Nitranský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte vášeň pro výživu?

Pokud se zajímáte o zdraví a zdravý životní styl, měli byste zvážit pozici ve společnosti Pharma Nord. V současné době hledáme odborníky na výživu na pozici produktový reprezentant.

Hlavní úkoly produktového reprezentanta:

podpora viditelnosti značky Pharma Nord

podpora vystavení a prodeje produktů Bioaktivní řady na lékárnách

poskytování nutričních konzultací zdravotnickým pracovníkům v regionu svého bydliště.

Pro práci produktového reprezentanta požadujeme:

energické a příjemné vystupování

cílevědomost

schopnost vystupovat sebejistě při prezentacích

chuť dále se vzdělávat

mluvit a psát anglicky

  • ŘP

Výhodou je dřívější zkušenost z farmaceutického prostředí a vzdělání nejlépe v oboru výživy, farmacie nebo přírodních věd a dalších příbuzných oborů.

Co Vám můžeme nabídnout:
Zajímavé a perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti s činností po celém světě. Nabízíme zajímavá školení i v mateřské společnosti v Dánsku a účast na vzdělávacích konferencích ve zdravotnickém oboru.

V případě zájmu o nabízenou pozici posílejte své životopisy s fotografií přes kontaktní online formulář anebo na email společnosti uveden na webových stránkách. Do předmětu uveďte prosím "produktový reprezentant".

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2567764  Dátum zverejnenia: 18.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.