Obchodný zástupca - lekárne

pharco s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
% z profitu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je pravidelný kontakt s lekárňami, prezentovanie obchodnej ponuky firmy s cieľom nákupu liekov, získavanie lekární do obchodnej spolupráce s našou spoločnosťou, starostlivosť o aktuálne spolupracujúce lekárne a získavanie nových lekární. Pravidelná mailová komunikácia s obchodujúcimi lekárňami a našou spoločnosťou.

Ponúkame zaujímavú a nenáročnú prácu obchodníka/sprostredkovateľa formou dohody. Práca je vhodná napr. pre obchodných zástupcov (reprezentantov) navštevujúcich lekárne (Rx alebo OTC), ktorí majú záujem popri svojom hlavnom zamestnaní a návštevovaní lekární sprostredkovávať pre našu spoločnosť zaujímavý a pre lekárne atraktívny druh obchodu s vybraným portfóliom liekov. Záujemcom ponúkame pravidelný mesačný príjem vo forme % z profitu, ktorého výška závisí od motivácie a úspešnosti obchodníka v nábore lekární. Práca je tiež vhodná aj pre živnostníkov, ideálne s kontaktami v lekárňach. Je nutné, aby ste boli mobilný (vlastné alebo firemné vozidlo). V prípade potreby Vás krátko zaškolíme a radi budeme s Vami spolupracovať. Hľadáme spolupracovníkov pre všetky regióny Slovenska. Pošlite nám svoje CV s foto a krátky motivačný list.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Spoločnosť pharco s.r.o. je etablovaná spoločnosť v oblasti obchodu a maretingu s farmaceutikami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Predpoklady na túto prácu sú:
- skúsenosť a kontakty s lekárňami/lekárnikmi
- motivácia byť úspešný v obchodovaní
- dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- dobrá organizovanosť
- rýchle rozhodovanie sa
- osobné auto
- chuť zarobiť si navyše popri svojej práci (obetovať trochu voľného času)

Naša spoločnosť PHARCO je zameraná na vývoj a distribúciu vlastných inovatívnych produktov pre zdravie. Podnikáme na slovenskom aj českom trhu výživových doplnkov a zdravotníckych pomôcok. Prevádzkujeme aj súkromnú ortopedickú ambulanciu ORTOINOVA.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2206240  Dátum zverejnenia: 2.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: % z profitu