HR Generalist

PHA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1491, Bytča
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za HR agendu spoločnosti
- nábor zamestnancov
- vzdelávanie (tvorba školiacich plánov v spolupráci s ostatnými oddeleniami, zabezpečenie a vyhodnotenie školení)
- zodpovednosť za BOZP
- administrácia HR dokumentácie (príprava dokumentácie súvisiacej so začatím, skončením a zmenami pracovných pomerov)
- komunikácia s personálnymi agentúrami
- podpora expatov (víza, poistky, ubytovanie ...)
- mesačná uzávierka dochádzky
- príprava podkladov na spracovanie miezd
- general affairs

Prosíme uchádzačov, aby zaslali svoje životopisy v slovenskom a anglickom jazyku mailom na zriecka@phasvk.com.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí nám zašlú svoj životopis. Nakoľko je pre nás veľmi dôležité, aby kandidát spĺňal požiadavky pozície, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

K Vašej žiadosti prosím priložte nasledovný súhlas:
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť PHA Slovakia s.r.o., so sídlom: Hlavná 1491, 014 01 Bytča spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje a personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
Microsoft PowerPoint - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti vo vyhľadávaní a nábore zamestnancov
- znalosť Zákonníka práce a súvisiacej legislatívy
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- flexibilita
- pozitívny a empatický prístup k ľuďom

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, zameraná na montáž dverových modulov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PHA Slovakia s.r.o.
Hlavná 1491
014 01 Bytča

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2825758   Dátum zverejnenia: 24.11.2016