Údržbár (elektrikár)

PHA Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1491, okres Bytča
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaisťuje plynulý chod strojov a zariadení (hydraulických, mechanických, pneumatických, elektrických), ich opravy a preventívnu údržbu.
Udržiavanie a aktualizácia technickej dokumentácie.
Znalosť anglického jazyka výhodou.

- dlhodobá práca na zmluvu ako kmeňový zamestnanec
- mesačný bonus – 20%
- dochádzkový bonus vyplácaný mesačne – 50€
- 13-ty plat – 2x ročne
- darčekové poukážky – 2x ročne
- stravné lístky v hodnote 4 €
- príplatky za prácu nadčas cez týždeň aj víkend 50%

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

K Vašej žiadosti prosím priložte nasledovný súhlas:
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť PHA Slovakia s.r.o., sídlom: Hlavná 1491, 014 01 Bytča, spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosť PLC, pneumatiky, hydrauliky - výhodou
Vyhláška 508/2009 - § 21 (§ 22 výhodou)

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, zameraná na montáž dverových modulov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2153006  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou