Medicínsky reprezentant - oblasť vakcín (Prešovský a Košický kraj)

PFIZER LUXEMBOURG SARL, organizačná zložka

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Medicínsko informačný servis lekárom v ambulantnej praxi, za účelom prezentovania originálnych liekov spoločnosti Pfizer v oblasti vakcín
* Dodržiavanie firemných stratégii a postupov dohodnutých na pravidelných strategických stretnutiach spoločnosti
* Pravidelné hlásenie informácií priamemu nadriadenému v požadovanej forme a rozsahu

Ponúkame atraktívnu a zodpovednú prácu v profesionálnom kolektíve, odborné zaškolenie a adekvátne finančné ohodnotenie. Ostatné benefity spoločnosti v závislosti od zastávanej pozície

Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú podmienky výberového konania.
Kontrakt je prostredníctvom personálnej agentúry na dobu určitú do 31.12.2016.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicínskeho, farmaceutického alebo prírodovedného zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* predchádzajúca prax s prácou na pozícii Medicínsky reprezentant - podmienkou
* skúsenosti s prácou v terapeutickej oblasti vakcín - veľkou výhodou
* predchádzajúca skúsenosť s prácou s lekárňami a GP segmentom – výhodou
* analytické schopnosti
* kreatívne myslenie
* strategické myslenie
* schopnosť presvedčiť ostatných
* komunikačné a organizačné schopnosti
* proaktívnosť
* samostatnosť
* flexibilita

Farmaceutický priemysel
Pfizer je v súčasnosti najväčšia biofarmaceutická spoločnosť sveta, založená v roku 1849. V súlade so sloganom „Spoločne pracujeme pre zdravší svet“ farmaceutická spoločnosť Pfizer prostredníctvom originálnych liekov vracia zdravie a nádej na lepší a spokojnejší život. Jej poslaním je vyvíjať nové lieky, ktoré sú významným prínosom v liečbe závažných chorôb a porúch zdravia. Pfizer, ako svetový líder vo výskume a vývoji originálnych liekov, plne využíva nové technológie, svoje skúsenosti a obrovský výskumný potenciál na zlepšovanie liečby a skvalitňovanie ľudského života. 20% hodnoty každej predanej tablety Pfizer investuje naspäť do výskumu a vývoja nových originálnych liekov. Spoločnosť Pfizer investovala do výskumu a vývoja 5,8 miliárd Eur, na základe čoho ju komisia Európskej únie v r. 2007 označila za lídra v oblasti vedy a výskumu nových produktov vo všetkých odvetviach priemyslu.
Spoločnosť Pfizer pôsobí na Slovensku už viac ako 20 rokov a za toto obdobie sa spoločnosť stala hodnotným partnerom v oblasti zlepšovania zdravia slovenskej populácie a prispela tak k dlhšiemu, zdravšiemu a šťastnejšiemu životu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2518526  Dátum zverejnenia: 4.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou