Key Account Manager (kardiológia) / Severné Slovensko

PFIZER LUXEMBOURG SARL, organizačná zložka

Pribinova 25, TOWER 115, Bratislava, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Rozvoj zvereného portfólia v súlade s vnútornými pravidlami spoločnosti
• Intenzívna spolupráca s klientami na úrovni Key Account Managementu
• Udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi a ich informovanie o vlastnostiach, účinkoch a výhodách produktov
• Úzka spolupráca s Brand Managerom, Area Sales Managerom a Medical Advisorom
• Zvyšovanie informovanosti, bezpečnosti a dostupnosti kvalitnej starostlivosti pre pacientov
• Diagnostika stavu zvereného regiónu za účelom dosiahnutia stanovených cieľov
• Reportovanie podľa dohodnutej štruktúry a termínov
• Poskytovanie pravidelnej spätnej väzby tímovým kolegom (medical, marketing a sales)
• Profesionálne vystupovanie na edukáčných akciách

Ponúkame vysoko atraktívnu a zodpovednú prácu v profesionálnom kolektíve, odborné zaškolenie a adekvátne finančné ohodnotenie; ostatné benefity v závislosti od zastávanej pozície budú prezentované na osobnom stretnutí.

Životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu zasielajte prosím prostredníctvom profesie. Do predmetu prosím uveďte názov pozície!

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú podmienky výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicínke alebo obdobné vzdelanie (farmácia, biológia...)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Minimálne 3-5 rokov skúseností vo farmaceutickom priemysle - podmienkou
• Skúsenosti s prácou Senior Medicínskeho reprezentanta/Key Account Managera - podmienkou
• Predchádzajúca skúsenosť s prácou v terapeutickej oblasti kardiológia, neurológia, interná medicína - výhodou
• Výborný prehľad o trhu, klientoch a konkurencii
• Efektívne predajné zručnosti

Kľúčové vlastnosti:
• Zodpovedný prístup k práci
• Schopnosť ovplyvniť
• Výborná tímová spolupráca
• Schopnosť plánovať a stanoviť priority
• Proaktívnosť
• Empatia a interpersonálne zručnosti
• Flexibilita
• Orientácia na výsledok

Farmaceutický priemysel
Pfizer je v súčasnosti najväčšia biofarmaceutická spoločnosť sveta, založená v roku 1849. V súlade so sloganom „Spoločne pracujeme pre zdravší svet“ farmaceutická spoločnosť Pfizer prostredníctvom originálnych liekov vracia zdravie a nádej na lepší a spokojnejší život. Jej poslaním je vyvíjať nové lieky, ktoré sú významným prínosom v liečbe závažných chorôb a porúch zdravia. Pfizer, ako svetový líder vo výskume a vývoji originálnych liekov, plne využíva nové technológie, svoje skúsenosti a obrovský výskumný potenciál na zlepšovanie liečby a skvalitňovanie ľudského života. 20% hodnoty každej predanej tablety Pfizer investuje naspäť do výskumu a vývoja nových originálnych liekov. Spoločnosť Pfizer investovala do výskumu a vývoja 5,8 miliárd Eur, na základe čoho ju komisia Európskej únie v r. 2007 označila za lídra v oblasti vedy a výskumu nových produktov vo všetkých odvetviach priemyslu.
Spoločnosť Pfizer pôsobí na Slovensku už viac ako 20 rokov a za toto obdobie sa spoločnosť stala hodnotným partnerom v oblasti zlepšovania zdravia slovenskej populácie a prispela tak k dlhšiemu, zdravšiemu a šťastnejšiemu životu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1788969  Dátum zverejnenia: 27.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou