Medical Advisor I&I

PFIZER LUXEMBOURG SARL, organizačná zložka

Miesto práce
Pribinova 25, 811 09, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď/ dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vykonávanie odborného medicínskeho dohľadu a poskytovanie odborných rád pre zverené produkty a terapeutické oblasti - imunológia, reumatológia, dermatológia
* Zodpovednosť za odbornú správnosť a presnosť marketingových a iných materiálov a odborného vzdelávania súvisiaceho s určenými produktmi
* Vykonávanie odborného medicínskeho vstupu do marketingových plánov, prostredníctvom participácie v XFT tíme a ich aktivitách.
* Spolupodieľanie sa na dizajne a schvaľovaní marketingových materiálov tak, aby spĺňali požiadavky medicínskych a etických štandardov
* Spolupráca a účasť na príprave marketingových stratégii, plánov, aktivít a vzdelávaní medicínskych reprezentantov a key account managerov
* Participácia na príprave klinických štúdií

Ponúkame vysoko atraktívnu a zodpovednú prácu v profesionálnom kolektíve, odborné zaškolenie, adekvátne finančné ohodnotenie a ostatné benefity v závislosti od zastávanej pozície.

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria v priebehu nasledujúcich 4 týždňov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

humánna medicína - podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* dokončené vzdelanie v zamerani
* klinická prax a 1. stupňová atestácia výhodou
* výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
* dynamika konania
* proaktívnosť
* kreatívne a analytické myslenie
* zodpovedný prístup a dôslednosť
* organizačné schopnosti
* samostatnosť a flexibilitu

Pozícia je kontraktovaná prostredníctvom personlálnej agentúry

Farmaceutický priemysel
Pfizer je v súčasnosti najväčšia biofarmaceutická spoločnosť sveta, založená v roku 1849. V súlade so sloganom „Spoločne pracujeme pre zdravší svet“ farmaceutická spoločnosť Pfizer prostredníctvom originálnych liekov vracia zdravie a nádej na lepší a spokojnejší život. Jej poslaním je vyvíjať nové lieky, ktoré sú významným prínosom v liečbe závažných chorôb a porúch zdravia. Pfizer, ako svetový líder vo výskume a vývoji originálnych liekov, plne využíva nové technológie, svoje skúsenosti a obrovský výskumný potenciál na zlepšovanie liečby a skvalitňovanie ľudského života. 20% hodnoty každej predanej tablety Pfizer investuje naspäť do výskumu a vývoja nových originálnych liekov. Spoločnosť Pfizer investovala do výskumu a vývoja 5,8 miliárd Eur, na základe čoho ju komisia Európskej únie v r. 2007 označila za lídra v oblasti vedy a výskumu nových produktov vo všetkých odvetviach priemyslu.
Spoločnosť Pfizer pôsobí na Slovensku už viac ako 20 rokov a za toto obdobie sa spoločnosť stala hodnotným partnerom v oblasti zlepšovania zdravia slovenskej populácie a prispela tak k dlhšiemu, zdravšiemu a šťastnejšiemu životu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1187698  Dátum zverejnenia: 6.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou