Montér vodovod, kanalizácia

Pfeiffer SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou
600 - 850 EUR/mesiac, v závislosti od kvalifikácie a pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výstavba inžinierskych sietí /vonkajšie vodovody, plynovody, kanalizácie a teplovody/

ubytovanie, náhrady cestovného, 13. plat

Životopis spolu so žiadosťou zasielajte poštou alebo emailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť a spoľahlivosť, manuálna zručnosť, chuť napredovať, tímový hráč

Naša spoločnosť vznikla v roku 2012 ako dcérska spoločnosť firmy ZEPRIS. Do konca roku 2022 sme boli súčasťou firemnej skupiny PFEIFFER GROUP.
V súčasnosti sa spektrum našej činnosti rozprestiera od kompletného zasieťovania územia, cez bezvýkopovú výstavbu nových potrubných rozvodov a bezvýkopové sanácie jestvujúcich potrubí až po výstavbu aj tých najzložitejších, súvisiacich technologických objektov.
Úspešný rozvoj spoločnosti Pfeiffer SK s.r.o. odráža dodržiavanie vysokých technických a kvalitných štandardov. Odbornosť zamestnancov, špičkové technické vybavenie, nárast objemov stavebnej výroby a získavanie prestížnych zákaziek zaradili Pfeiffer SK s.r.o. medzi významné stavebné spoločnosti v odbore výstavby a rekonštrukcií inžinierskych sietí v SR.
Spoločnosť Pfeiffer SK, s.r.o. vznikla ako rodinná firma, ktorá je postavená na priateľských a neformálnych vzťahoch. Ceníme si otvorenosť, nápady na zlepšenie a ochotu prevziať zodpovednosť za svoju prácu. Máme radi ľudí, ktorí sa dokážu ozvať, keď nie sú spokojní alebo potrebujú pomôcť. Kladieme veľký dôraz na kvalitu a dobré vzťahy nie len vo vnútri firmy, ale aj s našimi klientmi.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2585928  Dátum zverejnenia: 31.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 850 EUR/mesiac, v závislosti od kvalifikácie a pracovných skúseností