Vodič návesovej súpravy, vodič na autodomiešavač, strojník na nakladač

PEVA s. r. o.

Miesto práce
Traťová 1/A, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúsených vodičov s platným VP skupiny CE - návesová súprava.
Pracovná náplň:
riadenie, obsluha a bežná údržba nákladného auta,
dodržiavanie pracovného rozvrhu a pridelenej trasy,
údržba a bežné opravy, kontrola prevádzkyschopnosti prideleného vozidla,
vedenie bežných záznamov o prevádzke nákladného auta.

práca v stabilnej spoločnosti
firemné benefity
práca v príjemnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

držiteľ kvalifikačnej karty
držiteľ tachografovej karty
chuť pracovať

Spoločnosť PEVA s.r.o. vznikla v roku 2004 a pôsobí na východnom Slovensku v Košiciach. So svojim spoľahlivým pracovným tímom, ktorý používa najnovšie technológie know – how sa zaraďuje medzi moderné spoločnosti ponúkajúce služby v oblasti dopravy a mechanizácie, výrobe prefabrikovaných betónových prvkov, výrobe a predaji betónových zmesí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3116978  Dátum zverejnenia: 29.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou