Manažer/Vedoucí dopravního regionu Střelice

PETROTRANS, s.r.o.

Místo práce
Brno, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro své pracoviště ve Střelicích u Brna

Požadavky:
• středoškolské vzdělání s maturitou
• zkušenosti s řízením týmu (řidiči) min. 2 roky
• prokazatelné pracovní zkušenosti (min. 2 roky) s technikou - vozidla nad 12 t, (např.
praxe na pracovní pozici vedoucí dopravního střediska, technik, garážmistr, apod. )
• pracovní zkušenosti s dispečinkem kamionové dopravy výhodou
• znalosti vyhodnocování režimu práce řidičů
• znalosti v oblasti legislativy silniční dopravy: dohody AETR, nařízení 561/2006,
nařízení vlády 589/2006, zákon 361/2000.
• Znalost zákoníku práce v oblasti bezpečnost práce a ochrana zdraví při práci, pracovní
doba a doba odpočinku, apod.
• Znalost ADR a platný průkaz ADR výhodou
• řidičský průkaz sk. C+E
• znalost práce na PC (MS Office), samostatnost, inovativní myšlení, zodpovědnost,
časová flexibilita, loajalita, vysoké pracovní nasazení
• schopnost týmové spolupráce
• schopnost stanovit priority a dosahovat cílů
• dobré organizační a komunikační schopnosti
• znalost jazyků : anglický jazyk: úroveň pokročilá
maďarský jazyk: výhodou
• aktivní řidič (ochota cestovat, především oblast Morava), řidičské oprávnění B

Náplň práce:

• plánování a organizování přeprav, vedení evidence + monitoring - vše za celou oblast Morava
• řízení a koordinace činností na dopravním regionu, vč. činností řidičů v celém procesu
přepravy
• zodpovědnost za stav vozového parku
• řízení a motivace zaměstnanců dopravního regionu
• kontrola dodržování příslušné legislativy
• dohled nad dostupností řidičů a vozidel
• dohled na tok přepravní dokumentace
• vedení přímého náboru kandidátů na pracovní pozici řidič
• spolupráce při školení a výcviku zaměstnanců v pracovních postupech
• spolupráce při tvorbě plánů
• reporting, controlling

Nabízíme:
zaměstnanecké výhody, odpovídající finanční ohodnocení, týden dovolené navíc, zázemí prosperující společnosti, příspěvek na penzijní připojištění.

Nástup: duben – květen 2014

V případě zájmu zašlete prosím svůj motivační dopis spolu se struktuovaným životopisem.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Petrotrans, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Děkujeme Vám za Váš zájem o pracovní pozici. Pokud budete přizván/a do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat nejpozději do 14ti dnů. V případě, že se Vám do 14ti dnů od zaslání Vašeho CV nevyjádříme, považujte toto prosím za zamítnutí Vaší žádosti z důvodu upřednostnění uchazečů, kteří lépe vyhovují našim požadavkům na obsazovanou pracovní pozici. Velmi rádi si Vás dovolíme, v případě jiné zajímavé profesní nabídky, kontaktovat.
Děkujeme za pochopení.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1719724  Dátum zverejnenia: 23.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.