Pracovník/pracovníčka v e-shope so šperkami

Petra Toth, s.r.o.

Miesto práce
Svätý Jur
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 120 EUR/mesiacFINANČNÉ OHODNOTENIE (brutto): 35 hod. týždenný úväzok (140 hodín mesačne) : 1120 EUR (TPP) + víkendové príplatky (sobota 50%, nedeľa 100%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skladu vo Svätom Jure hľadáme šikovného, rýchleho a dobre organizovaného človeka. Očakávame, že nám pomôžete s balením tovaru, výdajom tovaru, balením objednávok a administráciou súvisiacou s týmito činnosťami.

Jedná sa o častokrát fyzicky náročnú prácu, ktorá si vyžaduje dynamického a pracovitého človeka.

Zaškolenie do celého procesu poskytneme. Potrebná dostupnosť primárne v časoch od 8:00-15:00, ideálne 3 až 5 dní v týždni. Preferujeme uchádzačov s lepšou dostupnosťou.

Stabilná práca pre unikátnu slovenskú značku
Práca v mladom, milom, dynamickom a pozitívnom kolektíve
Osobnostný rozvoj
Zamestnanecké zľavy na produkty

V prípade záujmu o ponuku prosím zaslať Váš životopis s fotkou na mail: [email protected] s predmetom správy "Pracovník e-shopu"'.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Administrácia e-shopu - Úplný začiatočník
Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Požadované podmienky:

preferujeme pracovnú dostupnosť minimálne 25 hodín týždenne
• precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť
• výhodou je dobrá znalosť značky Petra Toth
• dobrá práca s PC
• organizačné schopnosti
• systematickosť
• VÝKONNOSŤ
• flexibilita
• manuálna zručnosť
• jemnocit pre šperky

Slovenská šperkárska značka, ktorá pri svojej tvorbe používa pôvodné ľudové vzory a pretvára ich do sofistikovanej súčasnej formy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4826398  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 120 EUR/mesiac