Realizátor vodných stavieb, Záhradník, Vedúci stavebného tímu

PETOMAR SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Galanta, Hlohovec, Trnava, Nitra, Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
7-10€ / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň vedúci tímu pre budovanie záhradných jazier a biobazénov. Jedná sa z časti o manuálnu prácu. Výstavba biobazénov podla projektu, izolačné a dokončovacie práce. Inštalácia filtračných zariadení.

Životopisy a prípadne otázky zasielajte mailom na adresu petomar@zahradnejazierka.sk

Z dôvodu väčšieho počtu životopisov neodpovedáme na každú ponuku, v prípade postupu do užšieho výberu Vás budeme kontaktovať. Za pochopenie Ďakujeme.

Prosíme uchádzačov o pozíciu, aby nás ne kontaktovali telefonicky. Všetko treba napísať do životopisu. pripadne otázky zasielajte mailom na adresu petomar@zahradnejazierka.sk

Neodpovedáme na každú ponuku, v prípade postupu do užšieho výberu Vás budeme kontaktovať.

Prosíme uchádzačov o pozíciu, aby nás nekontaktovali telefonicky. Všetko treba napísať do životopisu. prip. mailu. Za pochopenie Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme spoľahlivého človeka, do menšej firmy na realizácie záhradných projektov. UCHÁDZAČ MUSÍ MAŤ ZRUČNOSŤ VIEST DODÁVKU! A skúsenosti v stavebníctve. Po zaškolení schopnosť viesť tím ľudí na mieste realizácie.

Sme firma špecializujúca sa na predaj sortimentu jazierkovej technológie a realizácie vodných diel. Najväčšie jazierkové centrum na Slovensku.
www.zahradnejazierka.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PETOMAR SLOVAKIA s.r.o. www.zahradnejazierka.sk
č.d. 820
92563 Dolna Streda
ID: 947718   Dátum zverejnenia: 30.1.2017