Záhradník, Realizátor vodných stavieb

PETOMAR SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Galanta, Hlohovec, Trnava, Nitra, Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
špecifikované pri pohovore, termín nástupu dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň budovanie záhradných jazier a biobazénov, záhradnícke práce. Jedná sa o manuálnu prácu.

Životopisy a pripadne otázky zasielajte mailom na adresu petomar@zahradnejazierka.sk

Z dôvodu väčšieho počtu životopisov neodpovedáme na každú ponuku, v prípade postupu do užšieho výberu Vás budeme kontaktovať.

Prosíme uchádzačov o pozíciu, aby nás ne kontaktovali telefonicky. Všetko treba napísať do životopisu. pripadne otázky zasielajte mailom na adresu petomar@zahradnejazierka.sk

Neodpovedáme na každú ponuku, v prípade postupu do užšieho výberu Vás budeme kontaktovať.

Prosíme uchádzačov o pozíciu, aby nás nekontaktovali telefonicky. Všetko treba napísať do životopisu. prip. mailu. Za pochopenie Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme spoľahlivého človeka, do menšej firmy na realizácie záhradných projektov. UCHÁDZAČ MUSÍ MAŤ ZRUČNOSŤ VIEST DODÁVKU! A skúsenosti v stavebníctve. Po zaškolení schopnosť viesť tím. ľudí.

Predchádzajúcezahradníctva

Sme firma špecializujúca sa na predaj sortimentu jazierkovej technológie a realizácie vodných diel. Najväčšie jazierkové centrum na Slovensku.
www.zahradnejazierka.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PETOMAR SLOVAKIA s.r.o. www.zahradnejazierka.sk
č.d. 820
92563 Dolna Streda
ID: 947718   Dátum zverejnenia: 10.1.2017