Právny asistent

PETKOV & Co s. r. o.

Miesto práce
Na vŕšku 12, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

evidenčné úkony v IS kancelárie, administratívne práce, komunikácia s klientom a tretími osobami najmä telefonicky a emailom, správa registratúry, príprava jednoduchých právnych podaní, výziev a pod.

Informácie o výberovom konaní

Výborná znalosť maďarského jazyka nevyhnutnosť.
Termín nástupu podľa možností ihneď. Pozícia vhodná pre absolventa.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozítívny (can do) prístup, príjemné vystupovanie, tímová spolupráca, asertivita

Advokátska kancelária PETKOV & Co nadviazala na tradíciu poskytovania právnych služieb prostredníctvom združenia advokátov STRELÁK & PETKOV založeného v roku 2009, ktorého je aj po zmene právnej formy naďalej členom. Kancelária poskytuje právnu pomoc a podporu národným a nadnárodným obchodným spoločnostiam pri realizácii ich obchodných, či investičných zámerov na území Slovenskej a Českej republiky a v spolupráci s našimi partnerskými kanceláriami aj v iných krajinách, najmä v štátoch spoločného európskeho hospodárskeho priestoru. Klientmi kancelárie sú tiež iné právnické osoby, právnické osoby na úseku verejnej správy vrátane samosprávy, občianske združenia, ako aj fyzické osoby pri uplatňovaní a ochrane svojich práv a oprávnených záujmov v súlade s právnym poriadkom Slovenskej republiky a Európskej únie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Na vŕšku 12
811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3074185   Dátum zverejnenia: 9.8.2017